2752
2734
عنوان

وسایل ارایشی خریدمممممم✨😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 87030 بازدید | 731 پست

عزیزم مبارکت باشه گلم

ی سوال داشتم.. ببخشید بجای سورمه چی بزنم ک خیلی خوب باشه.. ی مدته چشام ب سورمه حساسیت پیدا کرده 

من تو وسایل ارایشی خوب نیستم ولی دوس دارم سورمه و این چیزا بزنم الان بهش حساسیت پیدا کرذم 😔میشه بهم بگی بجاش چی بزنم ممنون میشم

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم مبارکت باشه گلم ی سوال داشتم.. ببخشید بجای سورمه چی بزنم ک خیلی خوب باشه.. ی مدته چشام ب سورم ...

عزیزم درخواست بده پیوی راهنماییت میکنم

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ...! 
دو سه خیلی کمیاب شده ، چند جا پرسیدم نبود !

خب ایران ک اگرم داشته باشه اصلش نیس ر از جاهای معتبر

ولی خب میتونن از یسری سایت ها ک مستقیم از دبی و ترکیه میاره بگیرن

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
منم مشهدم ازکجا میخری؟ من از توس۶۵ لوازم ارایشی سعید نجف ۴ هم اصل داره هم تقلبی  بگی اصل می ...

من از لوازم ارایشی ویانا توی سجاد قیمت کردم اخرین بار 

خودمون پیروزیم اونجاها رو ک پرسیدم نبود

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
عزیزم درخواست بده پیوی راهنماییت میکنم

چشم درخواست دادم ازت ممنونم 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
عزیزم درمورد کرمای روشن کننده پوست برای جای جوش اطلاعاتی داری؟(پوست چرب)کرم درمالیفت و رژدرم چطوره؟ ...

رژودرم قبلا خوب بود مثلا ۷ ،۸ سال پیش که تازه اومده بود ولی من دو سه پیش خریدم اصلا مثل سابق نبود

ترمیم کننده اون بخر برای جای جوش خوبه ، ولی نباید به کل صورت بزنی فقط روی لکه ها بزنی 

سرچ کن ترمیم کننده اون ، تو دیجی کالا هم میتونی نظرات رو بخونی

درمالیفت رو نمیدونم استفاده نکردم

ولی بین چندتا ترمیم کننده ای که داشتم اون بهترینه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
من به درهم میخرم اینجا عزیزم ولی فکر کنم حدود ۹۵۰،۹۶۰ اینا بشه عزیزم💕

میشه عکسشو بزاری اخه منم ازهمون استفاده میکنم‌۴ساله

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤

[QUOTE=149378540]قربونت برم هرسوالی داشتین من درخدمتم😘[/QUOTEببخشید یه ریمل خوب که مژه ها رو به هم  نچسبونه و راحت پاک بشه معرفی میکنی

آخه یکی که معرفی کرده بودی گفتی به راحتی پاک نمیشه

بچه ها جوون دخترم تو کار فروش لوازم آرایشیه...کرم پودرای خوب و ریمل و خط چشمای عالی داره.. تنوع زیاد نداره ولی هرچی که خوب هست میاره تا همه راضی باشن

دوست داشتین برین پیجش نگاه کنید 

تواینستاگرام _katreen-beauty

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی