2733
2739
عنوان

بمباران سردشت

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 51 پست
جغد یکی از نمادهای ایلومیناتیه و در محفل های مخفی ازش استفاده میکنن

عجب... نمیدونستم...

ولی ببین یه چیزی برام گنگه...

یهود اعتقاد داره منجی از نسل اونه و همه این جنگا اعتقادیه؟ یا در واقع سران صهیونیست مقاصد اقتصادی و سلطه گری دارن و این مسائل اعتقادی و ماجرای حضرت ابراهیم یا حضرت اسحاق رو فقط دستمایه ای برای فریب جوامع قرار دادن؟؟

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عجب... نمیدونستم... ولی ببین یه چیزی برام گنگه...  یهود اعتقاد داره منجی از نسل اونه ...

کنترل دنیا دست یک نفر و دو نفر نیست هزاران محفل و گروه و طیف های مختلف در قدرت و سیاست دست دارن و هرکس دنبال منفعت خودشه . برخی از اینها دنبال نظام سرمایه داری هستن و دنبال چپاول , بعضیاشون ایدئولوژی های مذهبی دارن ، بعضیاشون هم نظرن بعضیاشون نقطه مقابل و رقیب و . . .

ولی چیزی که مشخصه اینه که یهودی ها و به خصوص صهیونیست ها دست برتر رو دارن. الان تا جایی که میدونم برنی سندرز کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا خودش یهودیه ولی رابطه خوبی با اسرائیل نداره. یهودی ها هم خوب و بد توشون هست. همین یهودی ها کلی فرقه دارن که اسرائیل پدرشون رو دراروده . یه سری یهودی داریم که اصلا با وجود اسرائیل مخالفن.

اینها یکی و دوتا نیستن ولی میشه گفت خطرناک ترین هاشون اونهایی هستن که اعتقاد به ظهور ماشیح و منجی برای برتری بخشی یهودیان به سایر مردم دنیا دارن و یا اونهایی که دنبال سرمایه داری و به بردگی و فلاکت کشوندن و تجزیه کشورهای دیگه هستن.

کنترل دنیا دست یک نفر و دو نفر نیست هزاران محفل و گروه و طیف های مختلف در قدرت و سیاست دست دارن و هر ...

خب دیگه منم همین گروه اخرو میگم. اینا واقعا اعتقاد دارن یا مسائل اعتقادی فقط دستمایه ایه تا جریانی رو همراه خودشون کنن...

سندرز که کاندید نیست دیگه... الان فعلا جو بایدنه

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2731
خب دیگه منم همین گروه اخرو میگم. اینا واقعا اعتقاد دارن یا مسائل اعتقادی فقط دستمایه ایه تا جریانی ر ...

آره میدونم انصراف داد ولی 2 دوره کاندید بوده تا حالا

نه واقعا اعتقادشون همینه. معتقدن مسیح واقعی هنوز ظهور نکرده و زمانی که ظهور کرد قوم یهود به قوم برتر دنیا تبدیل میشه. کتب مقدس یهود نصفش توسط حضرت موسی (ع) و نصف دیگه توسط شاگرد موسی ! نوشته شده و کتابهاشون هم مورد انواع اقسام تحریفات قرار گرفته.

آره میدونم انصراف داد ولی 2 دوره کاندید بوده تا حالا نه واقعا اعتقادشون همینه. معتقدن مسیح واقعی ...

اگه اعتقادشون اینه پس چرا دهه اخیر انقد دارن فیلم درباره امام مهدی میسازن. چرا انقد میترسن از ظهور امام زمان؟

و اینکه اونها خودشون عهدین رو تحریف کردن پس قطعا از متن تحریف نشده اش باخبر هستن. منظورم سران یهوده. خودشون قسمتی که در عهد جدید بود و به اومدن پیامبر بشارت میداد رو حذف کردن... بعدم اونا به تموم روایات شیعی اشراف دارن باید کاملا متوجه شده باشن که چه خبره... من باورم نمیشه که سران صهیون خودشون به دروغای خودشون اعتقاد داشته باشن...

اگه اعتقادشون اینه پس چرا دهه اخیر انقد دارن فیلم درباره امام مهدی میسازن. چرا انقد میترسن از ظهور ا ...

آره خودشون خبر دارن.

تا جایی که میدونم در کتب مقدس یه سری وعده هایی در رابطه با نابودی و جنگ یهودیان داده شده که گفته یه قومی قراره به یهودیا حمله کنن که یهودیا حتی پشت دیوارها بلند شهرشون هم نمیتونن در امان بمونن , ظاهرا مشخصاتی که برای این قوم ذکر شده به ایرانیا بیشترین شباهت رو داره و خاخام های خودشون هم این قوم رو به ایرانیا تفسیر کردن برای همین الان بیشتر از 2 هزار ساله که اسرائیل از نژاد ایرانی ترس خاصی رو داره و خودش رو به این در و اون در میزنه تا پیش بینی کتب مقدس محقق نشه.

حتی مارتین لوتر هم در حدود 600 سال پیش در مورد یهودیا نوشته :

در قلبهای آنان (یهودیان) آرزوی آن است که روزی بتوانند با تمامی جنتیلها مانند جنتیلهای پادشاهی پارس در زمان استر برخورد کنند. چقدر آنان به کتاب استر مینازند، که بسیار زیبا خونخواهی، نفرت و آرزوهای قاتلانه آنان را نشان میدهد. خورشید هیچگاه بر روی قومی خونخواهتر و منتقمتر از یهودیان نتابیده است که تصور میکنند قوم برگزیده خدایند و باید جنتیلها را بکشند و نابود کنند. مهمترین چیزی که آنان از مسیحا (مسیح) خود انتظار دارند این است که تمامی دنیا را با شمشیر قتل عام کند