2733
2739
عنوان

بمباران سردشت

691 بازدید | 51 پست

الان داشتم عکس و فیلم های بمباران سردشت.هیروشیما.حلبچه رو میدیم وااای خیلی حالم بد شد چجوری ادما میتونن این همه قصی القلب  باشن کشتار جمعی راه بندازن 

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاسفانه بشر هرچی رو به جلو میره بیرحم تر هم میشه...از روابط کوچک درون خانوادگی بگیر تا اجتماعات بزرگتر...فقط مدلش فرق کرده الان طرف تو آزمایشگاه ویروس میسازه جور دیگه ای تو دنیا جنایت میکنه...کارتون سیمبیون ها حتی انفجار دیروز لبنان رو هم پیش بینی کرده بود..

2740

طمع و حرص پول و قدرت

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
کاری نداره .همونطور که وزیر بهداشت مجوز برگزاری کنکور هارو میده و بعدش کلی ادم مبتلا میشن و ککشم نمی ...

دقیقا

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...
کاری نداره .همونطور که وزیر بهداشت مجوز برگزاری کنکور هارو میده و بعدش کلی ادم مبتلا میشن و ککشم نمی ...

من کنکوری نیستم ولی واسم سواله شما راهکارتون چیه به غیر از کنکور؟ با توجه به اینکه کرونا تا آخر سال حتما هست

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
چرا ریشه همه جنایاتی که گفتی به آمریکا میرسه    

اگه بخوای ریشه اشو بگی ریشه اصلیش صهیونیزم جهانیه. همین امریکا هم مهره اوناست...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
متاسفانه بشر هرچی رو به جلو میره بیرحم تر هم میشه...از روابط کوچک درون خانوادگی بگیر تا اجتماعات بزر ...

اره واقعا همینطوره متاسفانه 

کارتون سیمپسون ها هم خیلی جالبه واسم این همه پیش بینی چطور میتونه درست باشه