2752
2734
عنوان

باخواهرشوهر کنه وسیریش چه باید کرد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 118 پست
چ مشکلاتی دارین😕😬😂 والا خواهرشوهرا چرا انقد بە عروسا محل میزارن؟ من با پدر و مادرم طبقه بالا ...

چه خواهرشوهرخوبی هستی😍😁

دعا کنید نی نی دارشم ...میشه یه صلوات بفرستین برای همه ی چشم انتظارا 🤗💚💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ اخه سگ دارن منم میترسم هی به پرپام میپیچه 

عزیزم تنها کاری که میتونی انجام بدی چند روز پشت سر هم اومد درو براش باز نکن تلفنم زد جواب نده قسنگ چند روز پشست سر هم این کارو  انجام بده جواب تلفنشم‌نده که خودش بفهمه دیگه اگه با این کارا نفهمید بازم اوند یه حاضری بخورین برای شوهرشم‌چیزی نده ببره ادم ارامش میخواد اگه با همسرشم مشکل داره باید مشکلشونو حل کنن قرار نیست همش مزاحم شما بسه 

من خونه داداشم تهرانه ما اصفهان از وقتی عروسی کرده اصلا نرفتم خونشون هر روز هم زنگ میزنه بیا  ...

بله متاسفانه بعضیا درکشون خیلی پایینه 

منم به خدا ماه به ماه خونه برادرام نمیرم مطمئنم هستم زن داداشام کیف میکنن از این رفتارمون😂😂😂😂😂

2731

یسوال؟من‌خونه مامانم تقریبا هر روز یا یروز درمیان درحد دوساعت میرم میشینم وفوقش ی چایی یعنی هیچوقت نموندم برا غذا مگ اینکه هر سه چهار ماه یبار خودش دعوت کنه

بنظرتون زشته ک میرم هر روز؟؟؟؟زن داداشم طبقه بالاشون میشبنه یسری بهم گف واسه گوه خوردن میای هر روز😑😑😑واینکه من خونه برادرم اصلا نمیرم مگه اینکه خودشون دعوت کنن

متولد۷۵ ام😊
چرا خونه مادرشوهرم وصله بخونه ما هربار اگه خونه مادرشوهرمم بیادپامیشن میان خونه ما میگن اینجا شام در ...

خی چند روز برو خونه مادر شوهرت شام بمون 

متوجه بشن همش هم بگو چقدر خوبه شام اینجا اومدم😅😅😅😅😅

چ مشکلاتی دارین😕😬😂 والا خواهرشوهرا چرا انقد بە عروسا محل میزارن؟ من با پدر و مادرم طبقه بالا ...

بهترین کار همینه حرمت ادم حفظ میشه خواهان ادم میشن نه به ادم بگن سیریش😂 

داداش من ۳ ۴ ماهه رفته سر خونه زندگیش خانواده زنش همش خونشونن یه هفته یه هفته داداشم زنگ‌میزنه پیش ما غر میزنه😂😂

بعد به ما هی زنگ میزنن بیاید تو رو خدا 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
وا چه پروش کردی پس رسما دارین خرجشونو میدین یه هفته تو همش شام برو خونشون تا حالش جا بیاد

من اصن دوس ندارم زیاد باهاش رفت وامد کنم چن باری با اصرار خودش رفتم خونش 

مثلا دیروز میخاس بیاد رفتم خونه ابجیم روز قبلشم البته بودامروزم پیام داده هستی بیام خونتون😑

بنویس نه نیستم

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
از دیوار ک رد نمیشه در باز نکن

رودربایسی دارم باشم همیشه که نمیتونم دروبازنکنم مادرشوهرم باهم بد میشه اخه بی محلی کنم به دخترش

شوهرمم خودش عاصی میشه میگه جوابشو نده ...

باز خدارو شکر شوهرت شاکی شده

خب پس کارت راحته

دیگه از این به بعد هر گلی زدی به سر خودت زدی

میدونی چطور باید روشو کم کنی

باید با وقاحت این کارو کنی

مثلا اگه پرسید اومدم نیودی خونه

بگو چرا بودم ببخشید آخه حوصله نداشتم 

میخواستم تنها باشم

یسوال؟من‌خونه مامانم تقریبا هر روز یا یروز درمیان درحد دوساعت میرم میشینم وفوقش ی چایی یعنی هیچوقت ن ...

اولا که خونه مامان باباته و این هیچ ربطی به عروس و یا داداشت نداره و طبیعیه بمونی برای شام یا ناهار

دوما وقتی زن داداشت همچین حرفی زده، دیگه حتی اگه خودشونم دعوتت کنن نرو.

بلا به دور

انگار نه انگار شوهرش قبل اینکه شوهر اون باشه، داداش توئه

حالا اون کی باشه بخواد در مورد رفتنت به خونه مامان بابات همچین حرفی بزنه

آخ که خونم جوش اومد

اره بگو من رژيمم اگه هم واسه ناهار اومد بگو روزم😁

😁

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
یسوال؟من‌خونه مامانم تقریبا هر روز یا یروز درمیان درحد دوساعت میرم میشینم وفوقش ی چایی یعنی هیچوقت ن ...

ربطی به اون نداره تو خونه پدرت میری چه بی ادبه زن برادرت براش متاسفم بستگی به مامانت اینا داره من ماملنم و بابام میگن هر روز بیا تا وقتی که همسرم از سرکار بیاد ولی من نمیرم هفته ای یکبار میرم  یه روز میمونم حالا شما باید دید مامان بابات رفتارشون چطوره؟؟