2737
2739
عنوان

باخواهرشوهر کنه وسیریش چه باید کرد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 118 پست
بگو مفت و مجانی نشستید خونه بابام اون هیچی نیست اونوقت من میام خونه بابام به شما زور میاد داداشاتم ...

خونشون خودم اصلا نمیرم مگه اینکه تولدی یاماه رمضونی چیزی دعوتی بدن ک برم وگرنه نمیرم

داداشم بی عرضس ک زنش اینجوری میتازونه منم بغیرپدرومادرم جایی ندارم برم تویه سه درچهار زندگی میکنم ن حیاطی ن اتاقی چیزی روانی میشیم من وبچم تاخونه مادرمم نرم سربزنم

متولد۷۵ ام😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با همسایه هم رودربایسای دارین؟؟ اعصاب خودت مهمتره گلم 

مادرم نمیزاره کلا کاراشو میزاره گردن ما چن وخ پیشا میگف ی روز از صب تا شب شما بچمو بگیرین من برم چالوس تفریح با شوهرم مادرم میخاست قبول کنه .گفتم یعنی چی شما بری تفریح ما بچتو نگهداریم؟؟؟؟؟؟؟؟

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم
خونشون خودم اصلا نمیرم مگه اینکه تولدی یاماه رمضونی چیزی دعوتی بدن ک برم وگرنه نمیرم داداشم بی عرضس ...

برو عزیزم هیچ جا مثل خونه پدر مادر نیست

کسی که اونجا اضافس اونا هستن نه شما

مامان یاباها اگه ثبح تا شبم دختراشونو ببینن سیر نمیشن

من خونم به مامانمینا دوره ولی خواهرم که نزدیکه شبم میخوابه اونجا همیشه اونجاس

بابام بااینکه بیحوصله و بیماره ولی کیف میکنه  خواهرم میاد اونجا

2728
مادرم نمیزاره کلا کاراشو میزاره گردن ما چن وخ پیشا میگف ی روز از صب تا شب شما بچمو بگیرین من برم چال ...

اهان خونه بایات هستی فکر گردم خونه خودتونه خدا صبرت بده چون باید رو مخ مادرت بری و اونو راضی کنی 

خونشون خودم اصلا نمیرم مگه اینکه تولدی یاماه رمضونی چیزی دعوتی بدن ک برم وگرنه نمیرم داداشم بی عرضس ...

مامان بابات چیزی نمیگن من مامانم همون اول گفت این خونه مال همتونه ومهمتردخترام اگه پسراناراحتن نیاین

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗
اهان خونه بایات هستی فکر گردم خونه خودتونه خدا صبرت بده چون باید رو مخ مادرت بری و اونو راضی کنی&nbs ...

مادرم منو پیر کرده دیگ عزیزم خخ

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم
2740
دم مامانت گرم

عزیزمی😘خداییش کلا خیلی بده چه دختر چه پسر به اون‌یکی بگن خونه پدرم نیا مامانم خیلی باعروس خوبه تو فامیل زبانزد ولی بخوان درمورد ما دخترا حرف بزنن دعوا میکنه 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗
چه بد البته فکر نکنم ربطی ب صرعش داشته باشه مردا بعضیاشون بیشرفن ب خانمای سالمشون هم خیانت میکنن ...

نه عزیزم به خانواده پسره هم گفته بودن فقط مریصه و چیز خاصی از مریضیش نگفته بودن 

کسی راضی نبود برادر شوهرم با اصرار و تهدید به خودکشی خانوادشو راضی کرد الان خیلی پشیمونه 

دختره چون فکر میکنه برادر شوهرم دوسش داره خیلی خودشو لوس میکنه .

به بچهاش نمیرسه.مادرش میاد غذای چند روزشون رو میپزه میزاره تو یخجال میره هفته ای دوروزم میاد خونشو تمیز میکنه 

برادر شوهرم از ترس مهریه و تشنجش چیزی نمیگه چون یه بار که دعوا کردن قرص هاشو نخورده بود از لج و تشنج بدی کرد و کارش به سی سی یو کشید 

جاریم خیلی خودشو لوس میکنه درسته بیماره ولی دیگه میتونه از مس کارای خودش بیاد اما به خودش زحمت نمیده  حتی اگه فک میکنه اگه برای رابطه ناز کنه برادر شوهرم بطشتر سمتش کشیده میشه که در واقع کاملا در اشتباهه

چه بد البته فکر نکنم ربطی ب صرعش داشته باشه مردا بعضیاشون بیشرفن ب خانمای سالمشون هم خیانت میکنن ...

البته به خاطر بیناریش خیانت نمیکنه هاااا 

چون جاریم کلا زندگیشو ول کرده و میگه چون مریضم باید همه کارامو بقیه انجام بدن و شوهرمم توقعی نداشته باشه شوهرش ازش سرد شده 

برادر شوهرم فقط شده براش یه دستگاه خودپرداز 

اگه هم‌نده  یا خودشو میزنه به مریضی یا داروهاشو نمیخوره که‌تشنج کنه