2737
2734
عنوان

باخواهرشوهر کنه وسیریش چه باید کرد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 118 پست
عزیزم یه سوال بپرسم خانواده شوهرت با اینکه این خانم صرع داره مشکلی نداشتن قبل ازدواج؟؟ الان دارویی ...

چرا راضی نبودن  اما خانوادش نگفته بودن صرع داره یا مشکلش به چه صورت هست 

اما به اصرار برادر شوهرم ازدواج کردن  

بعد ازدواج تازه فهمیدن بیماریش چجوریه 

الان دارو میخوره ولی نمیدونم چی 

برادر شوهرم بعد ده سال پشیمونه 

و رسما داره بهش خیانت میکنه که اصلا کار درستی نیست چون میدونسته مریضه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده خدا نمیدونه که پشت سرش چی میگن  خودش حرمت خودشو شکسته  بدبخت فک میکنه اومده خونه دا ...

هفته ای دوباربیاد احترام داره نه هر روز من ماهی یبارم خونش نمیرم 

دعا کنید نی نی دارشم ...میشه یه صلوات بفرستین برای همه ی چشم انتظارا 🤗💚💞
2728
میاد چکار؟؟؟خونه زندگی نداره؟

کلا من فک میکنم ازشوهرش فرارمیکنه یکم راحت باشه چون شوهرش نمیاد خودش میاد 

2738
چرا راضی نبودن  اما خانوادش نگفته بودن صرع داره یا مشکلش به چه صورت هست  اما به اصرار برا ...

چه بد

البته فکر نکنم ربطی ب صرعش داشته باشه

مردا بعضیاشون بیشرفن ب خانمای سالمشون هم خیانت میکنن

ببخشید گلی زیاد پرسیدم...یعنی خود دختره ب پسره نگفته چقد تشنج میکنه و....؟ پس چجوری ب خانواده پسره گفتن؟؟

فضولی نمیکنم بخدا این مسئله برام مهمه 

فمینیست هستم

چ مشکلاتی دارین😕😬😂

والا خواهرشوهرا چرا انقد بە عروسا محل میزارن؟

من با پدر و مادرم طبقه بالای هستیم برادرم طبقه پایینن ولی ماهی یکبار زنداداشمو نمی بینم. احتراممون رو هم حفظ کردیم. من خودم 16 سالمه . دوستام هر روز تلپن خونه داداششون من نمیدم ماهی یبارم . مگه دعوتمون کنن اونم برم  شاممو بخورمم میام بالا وا نمی ایستم😬😶😅

خونه برادر ادم فرق داره  البته من کار خواهر شوهرشو توجیه نمیکنم خودش خودشو بی حرمت کرده کارش ا ...

خب شما اینجور فکر میکنی عزیزم

من سه تا برادر دارم به خدا روم نمیشه حتی سه هفته یه بار برم خونشون 

برادرم که خونه نیست زنش خونس

قرار نیست چون برادر آدم خرج زن و بچه و خونه رو میده اموال و خونشو جزیی از مال خودمون حساب کنیم و برای زن و بچش مزاحمت ایجاد کنیم

این سواستفادس

خب اون چی گف ناراحت شد؟؟

اره شد ولی واسه من مهم نبود چون شدیدا رو این چیزا حساسم باشه خونه داداششون.شوهرمم گفت خوب کاری کردی فلانی و رو بدی پرو میشه

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
عزيزم تقصير خودتم هست پروش كردي گوشي برندار اگه هم ديدي دم دره مانتو بپوش بگو واي دارم ميرم خونه م ...

مثلا دیروز میخاس بیاد رفتم خونه ابجیم روز قبلشم البته بودامروزم پیام داده هستی بیام خونتون😑

2706