2737
2739
عنوان

باخواهرشوهر کنه وسیریش چه باید کرد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 118 پست

ایندفعه ک خاس بیاد بگو من میخام برم خونه مامانم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ی روز در و باز نکن بگو حموم بودم روز دیگه بگو حال نداشتم خواب بودم دیدی باز از رو نمیره بگو کرونا ...

خخخخ خیلی اینکارو کردم باز روز بعد میاد 

دعا کنید نی نی دارشم ...میشه یه صلوات بفرستین برای همه ی چشم انتظارا 🤗💚💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا غروب میاد برای شام میمونه همیشه 

عزيزم تقصير خودتم هست

پروش كردي

گوشي برندار اگه هم ديدي دم دره مانتو بپوش بگو واي دارم ميرم خونه مامانم يا خونه داداشم

شام هم املت بزار جلوش😐

يكاري كن حرصش بگيره نتونه تحمل كنه

مارا بجز خیالت فکری دگر نباشد..
2728

تا زنگید بگو وای ما داشتیم میومدیم خونه تون .خونه ما و شما نداره که .الان راه میوفتیم .نیم ساعت دیگه اونجاییم .مرسییییی عزیزم .میبینمت .دلم یه ذره شده واست 

خخخخخخخخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
بنده خدا نمیدونه که پشت سرش چی میگن  خودش حرمت خودشو شکسته  بدبخت فک میکنه اومده خونه دا ...

بعضیا هستن هم تنهان هم دوس دارن هر روز کسی بهشون سر بزنه خوشحالم میشن. حداقل یکی خوشش نیاد میتونه یجوری به شوهرش بگه

ولی کلا من به جای خواهرشوهره یجوری شدم😐😐😐یه حس بشدت بد بهم دست داد

میدونین چی‌میگم دیگه😑

چون صرع داشت میترسیدن صرعش یهو بگیره  میگفتن برو خونه اون که تنها نباشی  شوهرش و مادرش م ...

عزیزم یه سوال بپرسم

خانواده شوهرت با اینکه این خانم صرع داره مشکلی نداشتن قبل ازدواج؟؟

الان دارویی چیزی میخوره؟؟

فمینیست هستم
2740
بعضیا هستن هم تنهان هم دوس دارن هر روز کسی بهشون سر بزنه خوشحالم میشن. حداقل یکی خوشش نیاد میتونه یج ...

اره میدونم منم حس بدی بهم دست داد 

خیلی راحت میشه به همسرش بگه بهش بگه 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
مام ی همسایه داریم اینجا تلپه صبح و ظهر تاااا شب ی روز نمیشه ما راحت دراز بکشیم من تو سه سال همسایگی ...

وای چه بدددد ادم گاهی وقتا نیاز داره توخونه خودش راحت راحت باشه تنهاباشه 

مثلا غروب میاد برای شام میمونه همیشه  

وای دقیقا خواهر شوهر منه.من خسته شده بودم میومد میموند تازه میگفت شوهرم پیاز دوست نداره یه بار وسط شام پختن گفتم من نمتونم واسه یه نفر ادم پیاز نریزم.اخرم یاد گرفتم وقتی میومد شام نذارم انقد میشست تا وقتی میدید تعارف نمیکنم یا به فکر شام نیستم میرفت.واسه در کابینت هم میخواست باز کنه دستمو گذاشتم رو در جلو شوهرم گفتم من دوست ندارم مهمونم در کابینت و باز کنه حالاچه به هوای کمک چه چیز دیگه برو خودم میارم.الانم که ماهی یه بار میاد میره گاهیم زنگ‌میزنه هستی بیام از اونجایی که خبر دارم میخواد بیاد کرم بریزه میگم نه نیستم

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
یعنی هر روز وقت و بی وقت خونه کسی بریم احترام گداشتن به صاحبخونس؟

خونه برادر ادم فرق داره 

البته من کار خواهر شوهرشو توجیه نمیکنم خودش خودشو بی حرمت کرده کارش اشتباهه 

ولی ممکنه از روی محبتش باشه که بهشون سر میزنه درست نیست اینطوری پشت سرش گفت 

میشه به همسرشون بگن به خواهرش بگه 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
آخی☹ گناه داره اینجوری نگو ولی آره سخته یکم😐 بنظرم فقط یکم با بچش جدی باش و بگو انقدر در کابینتو ...

متاسفانه خیلی خوش برخورد میکنم وهیچوقت دعواش نکردم رودادم بهش راحته 

2706