2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خبلی اذیتم مبکنه تیرگی اون قسمت مامانمم نمیذاره برم سمت لیزر و این حرفا هی میگه تو خیلی حساس شدی حسا ...

دختری؟ ولش کن تو دوره ماهیانه بعصی وقتا تیرگیش بیشتر می شه بعصی روزای ماه کمتر می شه تو بارداری بیشتر می شه کلا هی تیره روشن می شه گیر نده بهش ازدواجم کردی نگی به همسرت تیرم فلان بدتر حساس می شن فقط یه دستگاه اپیلیدی برای حموم تونستی بخر موها از ریشه دربیان سفید می شه تو حموم زیردوش می تونی اپیلیدیتو روشن کنی دردش کمتر کلی

2728
اره ضدقارچو باکتریم هس ب کشاله رونت و بعضی جاهابزن خوبه

مرسی عزیزم 😉😉😉

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2740
بالاخره کدومش درسته🤔 منم یاد بگیرم

والا نمیدونم من تاپیکای بقیه رو ک میخوندم نوشته بودن مصرف کردن خوب بوده خاصیت روشن کنندگی داشته حالا اینکه برا خودم اثر بذاره یا نه رو نمیدونم

چرا حساس شدی مال مردا هم تیرست،

نمیدونم اصن چیشد یدفعه به خودم اومدم دیدم روی همه جای بدنم حساس شدم ولی چون روانشناسی خوندم یکم روی خودم کار کردم غلبه کردم بهش اما هنوز درگیر اون ناحیه موندم نمیدونم چرا واقعا😂

2706