2737
2734
عنوان

دیشب به شوهرم گفتم مادرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 103 پست
نه شوهرم تو اژانسه حتی اجاره هم نمیشه دیروز با پدر شوهرم بحثش شد شوهرم قهر کرد رفت میگه اگه مرده بیا ...

چرا بااین اوضاع مالی بچه دار شدی تو آخه, خب واسه همینه که ببخشید سرت سواره عزیزم چون میدونه جایی نمیتونید برید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره طبقه بالای خونشون  

وای خدا سر هیچ مسلمانی نیاره اصلا با خانواده شوهرم مشکل خاصی ندارم اما به شخصه متنفرم از یه جا نشینی حتی واحد جدا نه فقط با مادر شوهر بلکه با خانواده خودم

الان انقد وضعیت اقتصادی خرابه که هرکی پولش واسه خودشه نه واسه بقیهه حالا میخواد بچت باشه یا هرکسی.هی ...

توقع که ندارم اونا حتی یه سیسمونی ندادن یه دست لباس خرید هی میگفت قدرمو بدونا هیچکی نمیخره 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
2731
الان انقد وضعیت اقتصادی خرابه که هرکی پولش واسه خودشه نه واسه بقیهه حالا میخواد بچت باشه یا هرکسی.هی ...

آره حرفتون درسته ولی چدرو مادر اگه داره چرا به بچش کمک نکنه بچش زجر بکشه؟؟؟ 

توقع که ندارم اونا حتی یه سیسمونی ندادن یه دست لباس خرید هی میگفت قدرمو بدونا هیچکی نمیخره 

عزیزدلم ناراحت نشی

ولی سیسمونی رو خودتون باید بخرین

شما بچه بیارین بقیه واستون سیسمونی تهیه کنن؟

فمینیست هستم
آره حرفتون درسته ولی چدرو مادر اگه داره چرا به بچش کمک نکنه بچش زجر بکشه؟؟؟ 

بخدا داره الان ما تو روستاییم تو شهرستان یه خونه دو طبقه دارن که داده اجاره 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 

یه بار که گفت نگا لباس پوشیدنشو بگو مامان اتفاقا همه میگن طرز لباس پوشیدنت بامادرشوهرت مو نمیزنه انگار مادرو دخترید, یاوقتی گفت بچه ضعیفه شیرت خرابه بگو ای بابل مامان حالا شما که شیرت سالم بود چه رستم دستانی تحویل من دادی؟؟ 

2738
عزیزدلم ناراحت نشی ولی سیسمونی رو خودتون باید بخرین شما بچه بیارین بقیه واستون سیسمونی تهیه کنن؟

حرفتون درسته 

ولی چرا میگه وظیفه مادرمه . مامانم همه چی خریده سیسمونی ولی اینجا رسمه مادرشوهرمم باید میاد چطور وقتی مامانم میخره میشه وظیفه 

این ضعیف بازیا چیه در میارین ب مادرشوهرت بگو اینکه بچه ضعیفه ب خودم رفته کم کم تپل میشه اگه ...

بعضیا چرا اینجورن 

یا من عجیبم یا نی نی سایتیا 

مثلا ابنجور مواقع بچه تپل نیست میگم اره فکر کنم ابکی شیرم شانس منه بچم اهل زیاد شیر خوردنم نیست 😟

یا بگی اره من از خدامه خونه بخریم تو پیدا کن به اسمم میزنی😁میخربم اگه هم گفت نه میگم متناسب باسهمی که میزاریم 😛

مثلا من جین پاره میپوشیدم مادر شوهرم گفت اخی شوهرت نداره شلوار بخره سلوار پاره پوشیدی میخندیدم میگفتم  مده 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
بخدا داره الان ما تو روستاییم تو شهرستان یه خونه دو طبقه دارن که داده اجاره 

اسی از طرفی هرچی انتطارت کم کن نسبت به اطرفیان خودت درارامش تری در کل هم پدرومادر وظیفه ندارن اگه هم کنن از لطفشونه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
حرفتون درسته  ولی چرا میگه وظیفه مادرمه . مامانم همه چی خریده سیسمونی ولی اینجا رسمه مادرشوهرم ...

اونم اشتباهه

یعنی چی من و شوهرم بچه بیاریم خانواده ها براش وسیله بخرن؟!!

اینا رسمای غلطه

خدا صبرت بده

مادرشوهرت حتما پیره اره؟؟ چن سالشه؟

فمینیست هستم
بعضیا چرا اینجورن  یا من عجیبم یا نی نی سایتیا  مثلا ابنجور مواقع بچه تپل نیست میگم ا ...

نه بابا از پسرش بد نمیگه که میگه پاره بپوشم میگه بدوز دیگه 

2706