2733
2739
عنوان

دیشب به شوهرم گفتم مادرت

1380 بازدید | 103 پست

گفتم یه چیز میگم یادت باشه مادرت زندگیمونو داره خراب میکنه 

اخه من چیکار کنم از دستش قبل بچه طرز لباس پوشیدنمو جلو شوهرم مسخره میکرد (باورتون میشه یه بار چیزی پیدا نکرد گفت بند کفشت با اون یکی فرق میکنه گره اش) الانم که بچه دار شدم میگه نگا چطور بچه رو نگه داشته. چطور لباس پوشونده . شیرت خرابه بخاطر اونه بچه تپل نیس . و... 

حالا اینا به کنار به شوهرم گفته طلا الان گرون شده طلاهای زنت الان ۹۰ تومن میره . 

دیشبم شوهرم گفت عقل ندارم که اگه عقل داشتم الان طلاهای تو رو میفروختم خونه میخریدم 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه یه بار تو جمع طرفو ضایع کنی جرئت نمیکنه بگه

ازاون طرف به شوهرت محبت کن بکش سمت خودت

دعواهاتونم بامامانش بهش نگو.

ازمامانش تعریف کن پیش شوهرت ولی جوابشو درخفا به شکل خیلی بدی بده😁مثلا مسخره کرد بگو ایینه جلوته

چقدر خبیث شدم😁

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2738

بفروش خونه بخر به اسم خودت😜

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

مگه مادرشوهرت اصالتا کجاییه. بعدم طلا سرمایته اصلا فعلا نفروش مگر واقعا شوهرت پس انداز داره و نصف خونه رو به نامت کنه. خیلی دم پر مادرشوهرت نباش. حرف نزن باهاش هر چی گفت نگاه کن حدالامکان جواب نده سکوت و یه لبخند و دیر به دیر برو. دذست میشه. زیادی می ری. احساس راحتی کرده

خدا را صدا بزن. تنها خداست که می ماند. . .  
2706