2737
2734
😂 😂 نه از اونجایی که من نصف شب بیدار میشم برنج درست میکنم میخورم سالم میمونم 

چند کیلویی🙃

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چند کیلویی🙃

شاید باورت نشه ولی 50 😂

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
شاید باورت نشه ولی 50 😂

خوبه تا میتونی بخور 

هییی روزگار منم ی زمانی ۵۶بودم  بعد عروسیم شدم ۶۴الانم شدم ۷۵😢😢😢😢😢

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2742
بهترین صبحانه از نظر من کله پاچه هستش دلم خواست 

ما کله پاچه رو فقطططط واس نهار میخوریم ... اونم ن کله پاچه بیزون .مامانم درست میکنه عالیه😋

برای شوهرم چای شیرین برای خودم سیب زمینی آبپز و پیاز سرخ کرده رو قاطی کردم خوردم اسمش نمیدونم چیه😐😂

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃

نیمرو خوردیم رفت با نون بربری

جاتون خالی😉

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2738
خوبه تا میتونی بخور  هییی روزگار منم ی زمانی ۵۶بودم  بعد عروسیم شدم ۶۴الانم شدم ۷۵😢😢 ...

به خاطر نی نی یا نه کلا؟ 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
سلااام صبح بخیرر     من که همسرجان و صبحونه دادم رفت سرکار خودمم تازه رسیدم سرکار   & ...

کارت چیه؟

منم عین تو با این تفاوت من خونم و منتظر خواهرزادمم

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
2706