2733
2739
به خاطر نی نی یا نه کلا؟ 

ب خاطر حاملگیم اضاف کردم

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تودلیا مونده مارو هم بخورن😁 من ک همیشه گشنمه ببین تااخرش برسم فکر کنم خرس بشم

دقیقا منم همینطورم 🤣

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2728
ب خاطر حاملگیم اضاف کردم

آهان فکر کردم شوهر بهت ساخته😂

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
منم می‌رفتم اما ی چند ماه گفتم نمیام نمیدونم هرکس بسته به شرایطش ولی وقتی دیدم خسته میشم تو خونم همس ...

اره عزیزم با حرفت کاملا موافقم پس انداز خیلی خوبه
ولی شاغل بودن زن به مردم ربط داره اگه قدر زحمتشو رو ندونه واقعا خانم سرکار نره خیلی بهتره

بزرگ ترین دشمن زنان، زنان احمق هستند.
آهان فکر کردم شوهر بهت ساخته😂

🤣اونکه اره بعد عروسیم انگار با پَمپ بادم میکردن یهو چاق شدم باردارم شدم بدتر 

🤣اونکه اره بعد عروسیم انگار با پَمپ بادم میکردن یهو چاق شدم باردارم شدم بدتر 

😂 پس همون شوهر بهت ساخته 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738
😂 پس همون شوهر بهت ساخته 

چند وقته ازدواج کردی 

نی نی نمیخوای؟ بچه خیلی شیرین البته خودم یک سال ونیم بعد بچه دار شدم

چند وقته ازدواج کردی  نی نی نمیخوای؟ بچه خیلی شیرین البته خودم یک سال ونیم بعد بچه دار شدم

عقدم 

چرا عاشق نی نیم منتظرم کرونا بره عروسی کنم 😢ولی شوهرم میگه سنت کمه خطر ناکه نمیزارم فعلا بچه دار بشی