2726
منم تازه همسرم رفت سر کار گشنم بی انداره اما زیر پتو موبایل ب دستم  بیچاره تو دلیم😃

این تودلیا مونده مارو هم بخورن😁

من ک همیشه گشنمه ببین تااخرش برسم فکر کنم خرس بشم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارت چیه؟ منم عین تو با این تفاوت من خونم و منتظر خواهرزادمم

کارمندم عزیزم صبحا یکم سرم خلوته میام تو نی نی سایت میچرخم ببینم شب قبل چه خبرا بوده  

بزرگ ترین دشمن زنان، زنان احمق هستند.
کارمندم عزیزم صبحا یکم سرم خلوته میام تو نی نی سایت میچرخم ببینم شب قبل چه خبرا بوده    

خیلیم خوب.

دلم میخواد برم سرکار ولی کار خوب پیدا نمیشه 

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
2728
🤣🤣🤣🤣 عجب صبحانه ایییییی.... ماسال شمال باشی و بشینی تو هوای خنکککک این صبحانه رو بخوری... وا ...

اره توی هوای باز کنار دوستت مزه میده

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
خیلیم خوب. دلم میخواد برم سرکار ولی کار خوب پیدا نمیشه 

اتفاقا دختر الان بخاطر کرونا خیلی نیروی کار کم شده همه دنبال کارمندن
شهر شما رو نمیدونم ولی اینجا اینجوریه بنظرم یکم بگردی کار خوب پیدا میکنی

اتفاقا دختر الان بخاطر کرونا خیلی نیروی کار کم شده همه دنبال کارمندن شهر شما رو نمیدونم ولی اینجا ای ...

شوهرمم میگه برو ولی حس میکنم انقدر راضی نیس.

تازه این ترم فارغ التحصیل شدم مدرکم ماه بعد میاد

شوهرمم میگه برو ولی حس میکنم انقدر راضی نیس. تازه این ترم فارغ التحصیل شدم مدرکم ماه بعد میاد

بنظر من که الان فقط مرد تنها نمیتونه خرج زندگی رو بده
بعدم من خیلی حوصله ام سر میره تو خونه
یه چند ماه حقوق بگیری کمک خرجش باشی نظرش عوض میشه  

بنظر من که الان فقط مرد تنها نمیتونه خرج زندگی رو بده بعدم من خیلی حوصله ام سر میره تو خونه یه چند م ...

آره بابا من که هم زود ازدواج کردم هم زود لیسانس گرفتم.

از الان تا آخر عمر بشینم تو خونه 😓😓😓😓

بنظر من که الان فقط مرد تنها نمیتونه خرج زندگی رو بده بعدم من خیلی حوصله ام سر میره تو خونه یه چند م ...

منم می‌رفتم اما ی چند ماه گفتم نمیام نمیدونم هرکس بسته به شرایطش ولی وقتی دیدم خسته میشم تو خونم همسرم درکم نمیکنه کنسل کردم ی پس اندازی دارم برای خودم  خیلی خوبه زن پس انداز داشته باشه 

2706