2733
2734
عنوان

چی میشد پدرشوهرم میمردیاحداقل بازم میرف وپیداش نمیشد😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 87 پست
انشالله 

وای خدا خیلی دلم گرفته تازه ازکمپ ترک فرارکرده😓😓

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت شغلش چیه

شغلش ازاده از۳صب تاشب روپاهاشه برای دوقرون پدرشم عین خیالش نی😢😢

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
شوهرم ازاینجورپسرانیس ببین بخدا ادم بدی نیستم حتی پدرشوهرمم ادم بدی نیس میترسم شوهرمو ببره توکارخلاف ...

من سر زنشت نکردم که میگم ازدواج با کسی تو این موقعیت اشتباه محضه من ک میگم خانواده شوهرم همشون از دم معتادن تو روستا زندگی میکنن ولی شوهرم اصلا اهل زندگی تو روستا نبوده و دوست داره تو شهر زندگی کنه بعد  مامان باباش پیرن با این کاری ندارن کاری هم باشه به برادر شوهرم میگن ک پیششون زندگی میکنه بعد هیچ خرجی از شوهر من نمیگیرن ک خودشون کلی زمین کشاورزی دارن و پدر شوهرم خودش کار میکنه میتونه خرج خودشونو در بیاره اما تو الان باید بشینی کی شوهرت بتونه وسایل بخره بعد تو زندگی کلی از درامدشو هر ماه بفرسته واسه خانوادش ن الان ها حتی چند سال دیگ که خونه تونو جدا کردین بعد اگر پدر شوهرت بمیره ک بد تر شوهرت بیشتر به خانوادش میرسه چون باباشون نیست کلا تا اخر عمر درگیر اینی که شایدم بار ها دعوا کنی بعد ها با شوهرت که چرا فلان چیزو میخاستم نخریدی اما به خانوادت رسیدگی کردی ووووووو من فقط گفتم نباید با اولی ها ازدواج کرد مگر ب شرطها وشروطها

2728
من سر زنشت نکردم که میگم ازدواج با کسی تو این موقعیت اشتباه محضه من ک میگم خانواده شوهرم همشون از دم ...

باشوهرم خداروشکرشرط کردم حتی وقتی ازدواج کردم وباخونواده خودتم زندگی کردم خرجتو جدامیکنی وپس اندازمیکنیم ونمیخام براشون باشه وقراره طلاهامم بفروشم خونه بخریم وسریعترجداشیم ولی وقتی ازش دورم وجدازندگی مسکنیم میترسم شوهرم ازراه به درشه ادم خوبیه وسربه زیره وبه حرف هیچکس جزخودم کوش نمیده وبهشم گفتم جداشیم بایدکمتربه خوادت برسی وخودت خونواده میشی واونم قبول کرده

بعدم مگ شوهرت چقدر کار میکنه که 800تومن خرج عمل باباشو بده با شوهرت حرف بزن نهایت باهاش قهر کن تا دی ...

عزیزم بخدا راضیم بده ولی ابروریزی نکنه اگه اینطوری کنه که همش ایروم میره جلوی بابام ابروی خودشونم میره عموهاش وپدربزرکش ادمای بینظیری هستن بخداماهی۵تومن روزی۸۰۰میشه مال پدرشوهرم ازسرمایشم برمیداره قرض مسکنه بعضی وثتا اصلن یه وضعیه

2738
طلاهاروهم میدم ولی جدانمیتونم بشم شوهرم پسربزذگ خونواده ونون اورخونس اگه جداشیم خونوادش چی میشن پس😢 ...

چه اشکال داره.یه خریده که میتونه هفتگی بکنه بده بهشون.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
چه اشکال داره.یه خریده که میتونه هفتگی بکنه بده بهشون.

نمیشه هرراهی بگی امتحان کردم نشد مجبوری باید یه چن سالیو باهاشون بگذرونم

نمیشه هرراهی بگی امتحان کردم نشد مجبوری باید یه چن سالیو باهاشون بگذرونم

چندسال دیگه هم همینه اوصاع فرقی نمیکنه.اول زندکی میخوای بری تویه اتاق فقط واسه خواب.اونجور که میخوای نمیتونی زندگی کنی.لباس بپوشی باشوهرت راحت باشی.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
چندسال دیگه هم همینه اوصاع فرقی نمیکنه.اول زندکی میخوای بری تویه اتاق فقط واسه خواب.اونجور که میخوای ...

ن دیگه قراره فقط ۲یا۳سال باهاشون زندگی کنم تاپول خونه خودمون رو جورکنیم مجبورم اینطوری باشه خودم میدونم ازپوشیذن یه لباس راختی یه خاب راحت یه ارامش واقعی محروم میشم