2737
2739
عنوان

چی میشد پدرشوهرم میمردیاحداقل بازم میرف وپیداش نمیشد😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 87 پست
اصلن بره توپربازدیدیانره مهم نی برام پدرشوهرمم علاوه برمعتادبودنش کلی مشکلات دیگه هم داره وگرنع مید ...

هرچقدر هم مشگل داشته باشه انسانیت حکم میکنه که تو الان عروسشی  حکم دخترشی کمکش کنی نه ارزوی مرگ 

اگرم تلاش کردی ج نداده متونستی دعا کنی خدا به راه راست هدایتش کنه  پس توم زیاد جالب نیست جنست که ارزو مرگ پدر  شوهرتو داری  دیگه هم منو ریپلی نکن

(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا بدذات نیستم اخه مشکلم فقط معتادبودنش نیس بخدا خیلی مشکلات دارم میترسم شوهرمم به یه سری کاراوادا ...

حق داری دوستان جای شما نیستن فقط قضاوت میکنن. ..فقط آرزوی مرگشو نکن 

میخاستی باهاش ازدواج نکنی پسرای اول کلا تا اخر عمر به ننه باباهاشون میچسبن عین برادر شوهر من ولی بچه ...

شوهرم ازاینجورپسرانیس ببین بخدا ادم بدی نیستم حتی پدرشوهرمم ادم بدی نیس میترسم شوهرمو ببره توکارخلاف شوهرم هنوز۲۰سالشه پدرش ببرتش توکارخلاف چ خاکی توسرم کنم بخدا خستم اخه چراهمش منوسرزنش میکنید اگه جای من بودیدبخدا بدترازمن میشدید

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
2731

نمیتونم. درکت کنم چجوری میتونی با خانواده شوهر زندگی کنی 😶مگه عهد دقیانوسه؟موقع خواستگاری اینو بهت گفته بود؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
درسته اما آرزوی مرگ کردن خیلی عجیبه برام، از خدا آرامش بخواه 

باش ارزومیکنم بهترشه حداقل

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

والا میدونستی میخواست ازدواج نکنی که حالا آرزوی مرگ نکنی

بعدشم شما که دارین روزی ۸۰۰ هزار خرجشو میدین خونه جدا بگیرین خرج خانوادشم بدین

ولی خودمونیم ها روزی ۸۰۰ خالی بستی دیگه

🤣🤣🤣

2740

ببیمین حق دارین من اشتباه کردم ارزوی مرگشو کردم ولی جای من نیستین که بدونین تواین گرونی کسی که روزی۸۰۰تومن خرج کنه تو یه ماه۸تاگوشی مدل بالابشکونه خرج همه چیشم شوهرم بده پیش خونوادت همش خمارباشه ادم خجالت میکشه میدونستم وازدواج کردم همه اینابه کنارمیترسم شوهرمو ببره توکارخلاف

باش ارزومیکنم بهترشه حداقل

تو الان اول زندگیت دختر گل، زندگی خیلی پستی بلندی داره، یه اتفاقایی میافته ک هیچوقت تصور نمیکردی ک برات بیافته 

بخوای با این فرمون بری جلو 

بعد چند سال میبینی برای نزدیک هزار نفر داری آرزوی مرگ میکنی 🙄😬😬

ظرفیت رو ببر بالا 

نمیتونم. درکت کنم چجوری میتونی با خانواده شوهر زندگی کنی 😶مگه عهد دقیانوسه؟موقع خواستگاری اینو بهت ...

خب دیگه عهددقیانوسه اینجاهمه بایدباخونواده شوهرشون زندگی کنن یه چن سالیو

خب دیگه عهددقیانوسه اینجاهمه بایدباخونواده شوهرشون زندگی کنن یه چن سالیو

کجایی هستین؟چندسالته؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
والا میدونستی میخواست ازدواج نکنی که حالا آرزوی مرگ نکنی بعدشم شما که دارین روزی ۸۰۰ هزار خرجشو مید ...

نبخدانمیدونم چیکارش میکنه این همه پول مواد وبهترین رستوران و هرچی دلش بخادخرج میکنه خب سخته اینطوری دلم میگیره فقط بفکرخوش گذرونیه شوهرم فقط کارمیکنه واون خرج میکنه

تو الان اول زندگیت دختر گل، زندگی خیلی پستی بلندی داره، یه اتفاقایی میافته ک هیچوقت تصور نمیکردی ک ب ...

اخه نمیدونم چی بگم دیگه بخدا سختمه اینجوری زندگی کردن بااین مرد اونم چن سال😢😢😢