2733
2734
عنوان

چی میشد پدرشوهرم میمردیاحداقل بازم میرف وپیداش نمیشد😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 87 پست
خب حالا باشوهرت حرف بزن بگو خونه جدا بگیره یا با خانواده خودت حرف بزن شوهرت بیاد با شما زندگی کنه من ...

وای خیلی سخته ولی همسرم راضی نمیشه چون خرج همه خونوادشو اون میده وفقط پدرش معتاده ومجبوره منم مجبورم اینطوری زندگی کنم

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

یه حسی بم گفت خاله زنکی حالا نمیدونم چرا 

این حرص و باید مادرشوهرت بخوره نه تو 

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا قبول نکن واسه زندگی مشترک یابگو یجا جدابگیره.حتی شده طلابفروشی بفروش وبرو.اول زندگی فقط مزه دار ...

طلاهاروهم میدم ولی جدانمیتونم بشم شوهرم پسربزذگ خونواده ونون اورخونس اگه جداشیم خونوادش چی میشن پس😢😢😢

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

چه بی شرمانه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2731

چه اذیتی یا ازاری به شما میرسونه؟؟؟ مگه خودش میخاست ت این اوضاع باشه؟؟؟؟؟

خجالت نمیکشین برا کسی ک همسن پدرتونه ارزوی مرگ میکنین؟؟؟؟؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
باچی دعاکنم وقتی خجالت میکشم ازش ارزوی خوب شدنشو باید ببرم زیرگور بخدا خیلی شرایط سخایه کسی درکم نمی ...

میفهمت اسی

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
یه حسی بم گفت خاله زنکی حالا نمیدونم چرا   این حرص و باید مادرشوهرت بخوره نه تو

ن بخدا خاله زنکی نیس بجون همسرم خب من خجالت میکشم جلوی بابام وخونوادم جزخجالت کلی مشکل دیگه هم دارم اخه

وای خیلی سخته ولی همسرم راضی نمیشه چون خرج همه خونوادشو اون میده وفقط پدرش معتاده ومجبوره منم مجبورم ...

پس اگه مجبوری که بساز دیگ یا دنبال راه حل باش یا اگه اومدی فقط حرستو اینجا خالی کنی  وغرغر کنی بگو بقیه ام بدونن دیگه من ک رفتم انرزی منفی اومد سمتم 

2740
این تاپیک ۲ حالت داره یا میخوای بری تو پر بازدید ها و یا  این که شخصا‌ مشگلات  روحی ...

اصلن بره توپربازدیدیانره مهم نی برام

پدرشوهرمم علاوه برمعتادبودنش کلی مشکلات دیگه هم داره وگرنع میدونستم باباش معتاده 

طلاهاروهم میدم ولی جدانمیتونم بشم شوهرم پسربزذگ خونواده ونون اورخونس اگه جداشیم خونوادش چی میشن پس😢 ...

میخاستی باهاش ازدواج نکنی پسرای اول کلا تا اخر عمر به ننه باباهاشون میچسبن عین برادر شوهر من ولی بچه های دوم و سوم مستقلن اصلا نباید با کسی که تک پسره و بچه اوله و مخصوصا خانوادش نمیتونن بدون اون گلیم خودشونو بکشن بیرون ازدواج کرد 

ما اسی رو هم نمی‌شناسیم  از طرفی آدم بد ذات هم زیاد شده...

بخدا بدذات نیستم اخه مشکلم فقط معتادبودنش نیس بخدا خیلی مشکلات دارم میترسم شوهرمم به یه سری کاراوادارکنه شوهرم تودردسربیفته

پس بعد پنج سال چطور جدا میشین 

تااون موقع برادذش بزرگ میشه ومیتونه جای داداششو بگیره