2737
2734
عنوان

چقدر این روزها

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 50 پست
بچش تو این مدت چیکار کرد وای چقد سختتتتتت

کنار اومده فقط اولین روز بعداز مرگ‌مادرش وارد خونشون شده مادرش رو به اسم صدا زده تمام اتاقها رو دنبالش گشته بعد دیده نیست 😢😢😢😢الان به مادر برزرگش میگه مامان 😢😢😢😢😢

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
خیلی این روزها به مرگ فکر میکنم بی انگیزه شدم

منم میگم دل به بچه هام نبندم میگم چقد دنیا بی ارزشه حس و حال زندگی کردن نیس هر روز کلی ادم کیمیرن اونوقت خیلیا ماسک نمیزنن و رعایت نمیکنن خدا ازشون نگذره

قضاوت کار خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم میگم دل به بچه هام نبندم میگم چقد دنیا بی ارزشه حس و حال زندگی کردن نیس هر روز کلی ادم کیمیرن او ...

خیلی دنیای بی ارزشیه اون کلی ارزو داشت تو بیمارستان که بود کلی نذر کرده بود تا خوب بشه حتی فرصت نکرد یباره دیگه بچشو بغل کنه 😢😢😢😢😢

خیلی دنیای بی ارزشیه اون کلی ارزو داشت تو بیمارستان که بود کلی نذر کرده بود تا خوب بشه حتی فرصت نکرد ...

وای خدای من چقد سخته نور به قبرش بباره اون مادره مقامش خیلی بالاس روحش شاد

قضاوت کار خداست
وای خدای من چقد سخته نور به قبرش بباره اون مادره مقامش خیلی بالاس روحش شاد

اون قسمتی که دفنش کردن اسمش هست قطعه بهشت کاش جاش تو بهشت باشه

2738
بجش همسن پسرمنه ای جانم اشکم دراومدنمیدونم چی بگم خدارحتمش کنه

زندگی خیلی بی رحمه متاسفانه با اینکه تو بهترین بیمارستان بود بازم نشد که بمونه مرگش رسیده بود ولی کمر مادرش و شوهرش خم شد

زندگی خیلی بی رحمه متاسفانه با اینکه تو بهترین بیمارستان بود بازم نشد که بمونه مرگش رسیده بود ولی کم ...

یکی ازاشناهامون دراثرتصادف فوت کرده پنج سال بودبچه دارنمیشدن خانومش الان پنج ماهه بارداره بخدایه ماهه دارم دیوونه میشم

شروع ۹۹/۵/۱۶پایان همون پایان تیکرم خداکنه موفق بشم
یکی ازاشناهامون دراثرتصادف فوت کرده پنج سال بودبچه دارنمیشدن خانومش الان پنج ماهه بارداره بخدایه ماه ...

اوففففف چقدر سخت خدا رحمتش کنه 

2706