2733
2734
عنوان

دزدی تو روز روشن از مردم

262 بازدید | 19 پست

همراه اول و ایرانسل میگم 

از وقتی ۳۰ درصد گران کردن ۱۰۰ درصدم کیفیت و خدمات و سرعت پایین آوردن با گرانیش که هیچ..

دیشب ۱۰ گیگ اینترنت همراه اول خریدم ۱۰ دقیقه کمتر فقط اینستاگرام و یک ساعت ساعت نی نی سایت نزدیک ۱۰ دقیقه برنامه دیوار..تمام طول مدت دیگه اینترنت گوشیم خاموش بوده ‌.. هیچیم دانلود نکردم ‌...

۶ گیگ از اینترنتم کم شده فقط در کمتر ۲۴ ساعت با این استفاده که گفتم...

ایرانسل ۴ گیگ داشتم بعد کلا خاموش بوده اینترنت ایرانسل الان شده ۳ و نیم گیگ 

۵۰۰ مگابایت تو یک روز بدون اینکه حتی روشن بشه کجا رفت ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو تو تنظیمات قسمت داده ها تاریخ تعیین کن میزنه کدوم برنامه استفاده کرده اگرم نزده بود که حرفات درسته

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           

واقعا یه مش حرومزادن مخصوصا ایرانسل 

من هرچییی گزینه غیرفعال کردن شارژ اظطراری رو میزنم از عمد برام فعال نگه میدارن هر موقع شارژ میزنم پول میبرن 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

من روزی ۵ گیگ می‌ره 😑😑 

با اینکه بیشتر اوقات به مودم وصلم

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
مطمئنی گوشیت رو آپدیت برنامه ای نیست ؟ یا رو لینک‌خاصی واسه دانلود نزدی ؟

مطمئن مطمئنم 

بعد من نیستم دوستمم اینجوری شده 

بعد شوهرمم میگه مصرف اینترنت ۳ برابر شده 

شوهرم قبلا بسته ۱۰ گیگ می‌گرفتم با همین استفاده که دارم ۵ روز می‌رفت الان ۲ روز میره

ایرانسل دزد ترین و دروغگو ترین اوپراتور

از همراه اول دزد تر نیست ... 

من خط ایرانسل کد ۶ داشتم ، انداختم اونور 

همینجور بیخود پول میومد برام 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
واقعا یه مش حرومزادن مخصوصا ایرانسل  من هرچییی گزینه غیرفعال کردن شارژ اظطراری رو میزنم از عمد ...

وقتی کشور مدیریت نمیکنه 

وگرنه مجوز گران شدن بهشون میدن ولی نظارت نمیکنن اونا هم هار شدن 

برو تو تنظیمات قسمت داده ها تاریخ تعیین کن میزنه کدوم برنامه استفاده کرده اگرم نزده بود که حرفات درس ...

رفتم اینترنت سرچ کردم همین کارو که شما گفتید انجام دادم

جالبش اینجاست اینستاگرام تو اون مدت ۱۶۰ مگابایت مصرف کرده.. دیوار ۴۰.. مرورگر کروم ..۲۴۰

بعد من ۶ گیگ کم شده 

2706