2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون  یه ذره بیشتر مبخوام پول بدم شکلات کمه

به کسی که محتاجه کمک کن مثال کسی که بچه شیرخشکی داره وضع مالیشم خوب نیست شیرخشک یامایبی بی بخر

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2728
برا یکی میخواستم خرید کنم ببرم فرد نزدیکشون کفت خوشش نمیاد بدترم فحشتون میده 

راست گفته

بهترین کار همینه حسابشون رو تسویه کنین توی نونوایی یا سوپری

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
ممکنه هر کسی نپسنده ولی من خیرات غذا میپزم برای گربه ها و شکم اون طفلی های بی زبون رو سیر میکنم

چه‌حالب منم عاشق گربه هام 

گربه هم دارم اما برا بقیه...؟؟؟

يك عددبازمانده سال 98هستم ...
به کسی که محتاجه کمک کن مثال کسی که بچه شیرخشکی داره وضع مالیشم خوب نیست شیرخشک یامایبی بی بخر

خب اینو از کجا پیدا کنم؟یه وقت بدرفتاری نکنن باعامون 

2740
برا یکی میخواستم خرید کنم ببرم فرد نزدیکشون کفت خوشش نمیاد بدترم فحشتون میده 

برو یه سوپرمارکتی محله فقیرنشین بگو دفتر حسابش رو بیاره حساب چن نفر رو تسویه کن💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
بسته غذایی درست کن در حد توانت بده به نیازمند مثلا یه بسته حبوبات یه روغن یکم برنجی گوشتی چیزی

ممنونم این خیلی خوبه 

به نظرت چیا خولن ضروریتره

کاشتن درخت و نهال به نیت ثواب برای مرحوم

من خودم وصیتم اینه ک هیچ هفت و چهلم و اینا برگذار نکنن فقط درخت بکارن..یه فایده و انرژی برای طبیعت میمونه ک خیلی بهتر از کباب برای مثلا اقوامه...

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤
اگه می تونی برای کارتون خوابها غذا ببر حتی شده لقمه الویه یا نون پنیر سبزی  چند شب پیش به یکیش ...

والا تبریز کارتن خواب نداره خدارو شکر 

ولی فکرت خوبه ولی اخه تو این‌ کرونا کسی اعتناد میکنه ازت بگیره؟؟یه وقت هدر نره زحمتم

کاشتن درخت و نهال به نیت ثواب برای مرحوم من خودم وصیتم اینه ک هیچ هفت و چهلم و اینا برگذار نکنن فقط ...

نه من اصلا قصدم کباب واسه اقوام نیس 

یه خیراتی که تنهای از عهدش بربیام در حق پدر مرحومم