2733
2739

من نذر داشتم مولودی بگیرم برا عید غدیر که کرونا نذاشت پولشو کارت به کارت کردم به 5 تا بانی کار خیر و قراره بسته های غذایی بین نیازمندا تقسیم کنن

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من اصلا قصدم کباب واسه اقوام نیس  یه خیراتی که تنهای از عهدش بربیام در حق پدر مرحومم

من خودم چند روز پیش یه همسایهاومد حلوا داد واسه مامانش همه شو ریختم بیرون چون به هیچکی اعتماد ندارم ینی چی تو این کرونا نذری معنی نداره اصلا فقط ماسک بسته بندی شده دست مالی نشده یا مواد غذایی برای خانواده کم درامد مثل بسته ماکارونی ای حبوباتی روغنی چیزی مهم نیست تعداد کسایی که میدی زیاد باشه نذر رو گفتن 7 نفر باشن هم اون نذر قبوله یا برنج به هر کدوم یک کیلو توی پلاستیک بریز با ماکارانی و رب و اینجور چیزا بده به کسی اونا اوم موادو ده بار میپزن پس اگ به 7 نفر هم کمک کنی انگار به 70نفر کمک کردی

دستت درد نکنه این اره خوبه  حالا من بعضیاشو حذف میکنم در حد ۵ قلم منتها تعداد بسته ها بیشتر با ...

اگه میخوای کم تر بشه هزینش چیزایی ک زیاد مصرف میشه بگیر رب خوبه روغن هم خوبه از این بطری ای ها دیگه میتونی یه بسته ماکارانی بزاری و یه بسته سویا با یه بسته آش رشته خیلی هم تو همه خونه ها 5 تاش به کار میره

2728