2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه کسی پز چیزیو بهم بده

یه سوال نامربوط ازش میپرسم،در مورد یه چیز دیگه، که فکر کنه اصلا به حرفش اهمیت ندادم

یا یهو وسط حرفش گوشیمو درمیارم به یکی زنگ میزنم شروع میکنم به حرف زدن با تلفن تا طرف خفه شه

2731
سلام عزیزم خوبه بدک نیس من فقط دو روز داشتم ۱۳ و۱۴سیکلم ولی خوب از تخمک گذاریه عزیزم سونو رفتی؟

نه گفت نیازی نیست سونو. فقط قرصو بخور و اقدام کن 

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
نه گفت نیازی نیست سونو. فقط قرصو بخور و اقدام کن 

موفق باشی😁شمام مشکلی ندارین؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
موفق باشی😁شمام مشکلی ندارین؟

یه کم تنبلی داشتم الان دیگه نمیدونم برطرف شده یا نشده... اگه کلومیفن جواب نده قطره ویتاگنوس میخورم دکترم نمیرم 😭😭😭

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
2740