2737
2739
عنوان

بعد این همه سال پیام داده.......

| مشاهده متن کامل بحث + 1798 بازدید | 91 پست
مردها اینقدی ک خانوما درگیر احساسات میشن خودشونو اذیت نمیکنن اسی. فک میکنم اونم از این قاعده مستثنی ...

منم همین. حس دارم فک میکنم کلا بیخیال همه چی شده و کاملا طبیعی داره رفتار میکنه

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بچت به دنیا اومد و نموند ـــ.؟

نه سقط شد پنج ماهگی

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

اگه اون آقا به شهر دیگه شما یه شهر دیگه مسائل کاریه چیه این وسط که حرف میزنید

اول بگو شغلت چیه؟؟

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
2738
من عاشق شوهرممم....... آدم هوس بازی نیستم وگرنه میتونم پیام بدم زنگ بزنم .....واقعا تعجب میکنم بعضی ...

بهتره قفل کنی  یسری مریم مقدسا میریزن سرت وبرای راهنمایی لطفا خطتو عوض کن و راههای ارتباطی رو قطع کن❤اینجایسری نه تحمل خوشی دارن نه تحمل اشتباهات دیگران یسری ادم خشمگین که میخوان سمشونو هرطور شده وارد بدنت کنن

⚘دوستای گلم لغوکاربری کردم بهتون هرازگاهی پیامک میدم .
نتونستم.....بااین ک اصلا حرف نمیزنم و بهش فکر نمیکنم اما نتونستم دوباره بگم پیام نده....

پس هیچی نگو بلاک کن

دور از جون دوست من سر همین پیام دادنا بخاطر بازی کلش زندگی مثل دسته گلشو خراب کرد.زندگیشو سرد کرد بخاطر یه پسره پاشو کرد تو یه کفش طلاق گرفت

الان ویرون و آواره....شوهرشم رفت یه زن گرفت آورد سر خونه زندگیش با همه لوازماش داره زندگیشو میکنه

اصن انگار شیطون رفت تو جلدش

کسی که اونقدر از نظر اعتقادی قبولش داشتم که حد نداشت

اسی چرا انقد به همه می توپی و میگی قضاوتم نکنین خب حرف هیشگی هم که قبول نمیکنی و فقط داری به خاطر دل خودت این رابطه رو توجیه میکنی دیگه تایپیک زدنت چیه؟! فقط یه ثانیه خودت رو بزار بجای خانم اون آقا و یا جای شوهر خودت دوست داشتی اینجوری بودن؟! شماها که انقد عرضه نداشتین جلوی دنیا وایسین و به هم برسین گه میخورین با یکی دیگه ازدواج میکنین و به عشق سابقتون فکر میکنین

نتونستم.....بااین ک اصلا حرف نمیزنم و بهش فکر نمیکنم اما نتونستم دوباره بگم پیام نده....

شاید توهم خودته که فکر می‌کنی دل‌هاتون بی‌تابه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
شماها چرا اینجورین؟؟ ایشون از شما کمک خاسته،   کنار اومدن با دل مگ انقد راحته؟  وال ...

حرف دل منو زدی ‌‌‌‌.....

من تو مجردیش باهاش خیلی حرف نزدم چ برسه ک الان متاهلم.....فوری خیانت و.....حتی شوهرم از ریز تا درشت ماجرا می‌فهمه چون باهم رفیقن....