2737
2734
عنوان

بعد این همه سال پیام داده.......

| مشاهده متن کامل بحث + 1798 بازدید | 91 پست
اسی چرا انقد به همه می توپی و میگی قضاوتم نکنین خب حرف هیشگی هم که قبول نمیکنی و فقط داری به خا ...

خیلی بی ادبی

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق شوهرممم....... آدم هوس بازی نیستم وگرنه میتونم پیام بدم زنگ بزنم .....واقعا تعجب میکنم بعضی ...

شما خیانتکار نیستی عزیزم ،میگم یه زمانی شما باهم رابطه عاشقانه داشتی مطمعنا حسرتش هنوز به دلته میدونم خیلی سخته،اینجور مواقع کلابایدجواب تماسشو ندی ،وگرنه یادش میوفتی خودت عذاب میکشی ،چیزی که دست نیافتنی چرا باید بهش فکر کرد،من میفهممت که میگم 

2728
چه جراتی داشتی که وقتی ازدواج کردی خطتو عوض نکردی

چون هم از خودم مطمئنم هم از طرف..... ایمان دارم ک دست از پا خطا نمیکنه.....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
حرف دل منو زدی ‌‌‌‌..... من تو مجردیش باهاش خیلی حرف نزدم چ برسه ک الان متاهلم.....فوری خیانت و.... ...

عزیزم اگر خیانت نیست بجای ما برو با شوهرت حرف بزن.هوم؟

بگو سالی دو بار پیام میده دلم میریزه؟

همینارو فقط بگو.میتونی بگی؟

2740
حرف دل منو زدی ‌‌‌‌..... من تو مجردیش باهاش خیلی حرف نزدم چ برسه ک الان متاهلم.....فوری خیانت و.... ...

ولشون کن

فقط حواست ب زندگیت باشه همین که میدونمم هست، نبود تایپیک نمزدی😉♥️💋

عزیزم اگر خیانت نیست بجای ما برو با شوهرت حرف بزن.هوم؟ بگو سالی دو بار پیام میده دلم میریزه؟ همینا ...

بابا طرف شب زنگ میزنه یعنی همسرم رو به رو نشسته!افتاد؟!

نمیترسیدین اون پیام بده شوهرت بخونه ؟

نه من قبلا نامزد داشتم جداشده بودم.وقتی ازدواج کردم خودم به شوهرم گفتم میخوای سیم کارتمو عوض کنم گفت نه ولی اگه زنگ زدبهم بگو.البته من دوس پسر نداشتم شای  اگه داشتم قبل ازدواج عوض میکردم😉

بابا طرف شب زنگ میزنه یعنی همسرم رو به رو نشسته!افتاد؟!

به این فکر کن که شاید اگر باهاش ازدواج میکردی الان دیگه این حسو نسبت بهش نداشتی  برات عادی شده بود

عزیزم چیزای دست نیافتنی و ممنوعه همیشههههه جذابن و دل ادمو میلرزونن

شاید اگه بهش میرسیدی اینقدر برات جذاب نبود...