2733
2739
عنوان

بعد این همه سال پیام داده.......

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 91 پست

عشق دو طرفه خیلی سخته امکان داره تا اخر عمرت فراموشش نکنی ،هیچوقتم همسرت جای اونونمیگیره،ولی ادم باید وجدان داشته باشه،خدا رو بشناسه،میدونی اون هر لحطه که به تو فکر کنه و دل خانومشو بشکنه گناهش به گردن تویه،من به رابطه تلفنی الانت کار ندارم،همون دوره مجردی ،خانم اون چه گناهی کرده که همسرش زمانی عاشق شما بوده،میدونم خیلی سخته ولی دیگه باهاش حرف نزن ،از خدا بخواه که همین عشقو به همسرت داشته باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفم برات ....چطور اینقدر راحت قضاوت میکنید ؟!فک کردی کار سختیه فک زدن شب تا صبح با یه مرد؟!همون ا ...

قضاوت نیست نباید عصبانی بشی

اگر همسرت بیاد اینارو بهت بگه چیکار میکنی؟بگه به عشق سابقش فکر کرده!!

تو ب ما اعتماد کردی اومدی حرف دلتو میزنی

مام داریم خواهرانه راهنماییت میکنیم که همون اول باید خیلی سفت و جدی میگفتی سوالاتو از کسی دیگه بپرس.دوس ندارم شمارتو دیگه ببینم

و بلاکش میکردی

2728

گلم حیفه زندگیتون حروم میشه کلا  راحت باش فراموشش کن یکی وقتی انداختی دور بنداز دور

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2738
عشق دو طرفه خیلی سخته امکان داره تا اخر عمرت فراموشش نکنی ،هیچوقتم همسرت جای اونونمیگیره،ولی ادم بای ...

من عاشق شوهرممم.......

آدم هوس بازی نیستم وگرنه میتونم پیام بدم زنگ بزنم .....واقعا تعجب میکنم بعضیاپیام نصفه میخونن و بهم خیانتکار میگن انگار من زنگ زدم........

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

مردها اینقدی ک خانوما درگیر احساسات میشن خودشونو اذیت نمیکنن اسی. فک میکنم اونم از این قاعده مستثنی نیس.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
اره یه بار ک عقد بود ب بهانه ای زنگ زد چند تا داد زدم سرش ک گفتم دیگ بابت هیچ کاری ب من زنگ نزن..... ...

بهرحال نمیتونید منکر بشید که همچین علاقه ای وجود داشته......پس عزیزم یه کاری کن ک نه تو زجر بکشی نه هیچکس دیگه......زنگ زدناش فقط باعث فکر کردن ب گذشته و یاداوری اون زمانه که فایده ای هم نداره.....به نظرم مطالب روانشاسی در این مورد بخون.....اما اگه هربار با هر زنگ انقد تحت تاثیر قرار میگیری ، بنظر خودت باید چه کنی؟!!!

قضاوت نیست نباید عصبانی بشی اگر همسرت بیاد اینارو بهت بگه چیکار میکنی؟بگه به عشق سابقش فکر کرده!! ...

نتونستم.....بااین ک اصلا حرف نمیزنم و بهش فکر نمیکنم اما نتونستم دوباره بگم پیام نده....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

شماها چرا اینجورین؟؟ ایشون از شما کمک خاسته،  کنار اومدن با دل مگ انقد راحته؟ 

والا نیستتت

لابد عاشق نشدین 

من نمیگم خیانت کنه و فلان 

ولی حرف زدن درمورد کار چیشش خیانته؟انگار ایشون نیس یع مرد دیگس

فوری نوشتین خدارو بشناس، کار زشتیه نمدونم چیه 

لابد شمااا با هچ مردی درمورد کار نمحرفین چون خیانت حساب میشه. 

2706