2733
2734
عنوان

قضیه ناموسی پیش اومده کمک !!؛!

| مشاهده متن کامل بحث + 4330 بازدید | 200 پست
نه پسره سنش کمه میترسه اگه لات و بدذات نباشع به خواهرت محبت کنین تا دیگه نرع سمتش

لات نیس سنش کمه فقط ما زیادی از بابامون میترسیم چون خیلی خشنه

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!
اولاً که مودب باش و درست حرف بزن راجب پدرم. دوما متنو قشنگ بخون ما کسی رو فحش کش نکردیم و بلاک کردیم ...

اولا کسی که ممکنه بچشو سر ببره لیاقت احترام نداره . 

ثانیا من خوب خوندم خودت کفتی به دوستاش فحش دادید و بلاکشون کردید . 

امثال شماها جامعه رو به این روز انداختید و بچه ها رو از خونه زندگی فراری میدید . حالم از بزرگترای احمق بهم میخوره

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا کسی که ممکنه بچشو سر ببره لیاقت احترام نداره .  ثانیا من خوب خوندم خودت کفتی به دوستاش فح ...

واقعاً ک بی شخصیتی و معلومه چقد عقده ای هستی. برات کارت دعوت نفرستادم بیای تو تاپیک‌ بسلامت!

2731
آبروی خاهرم در مقابل ابروی خانوادگیمون ک تو فضای مجازی برده ذره ای اهمیت نداره

اگه ابروتون مهمه بی سرو صدا جمع  کنین انجور ک شما دارین جار میزنین بین دوستاش ک گوشی نداره فلان خب بابای منم باشه میفهمه اول باید خیلی عادی رفتار کنین دوم بگین گوشیش شکسته یا خراب شده یا جای گم کرده

اگه ابروتون مهمه بی سرو صدا جمع  کنین انجور ک شما دارین جار میزنین بین دوستاش ک گوشی نداره فلان ...

ترنم جان مثلا از بین ۱۰۰ تا فالور مامانم کلا به ۴ یا ۵ تاشون که دایرکت داده بودن و دوست مشترک خاهرم و پسره بودن نوشت من مادر فلانی هستم فلانی گوشی نداره دیگه بهش پیام ندید به دوستای مشترکتونم بگید . همین. ب نظرت کار بدی کردیم؟؟ تورو خدا کمکم کن مخم رد داده

سوم اینکه با پسره قرار بزارین عکساش پاک کنه نباشه ب پلیس فتا میگین اگ پسره خانواده دار باشه ک از ابرو ریزی میترسه اگه بی بند بار لات قرتی باشه ک بیشتر شما رو با عکس تهدید میکنه ک باج بگیره بدونه شما از عکس ترسبدین بیشتر ازتون سو استفاده میکنه

2738
آبروی خاهرم در مقابل ابروی خانوادگیمون ک تو فضای مجازی برده ذره ای اهمیت نداره

قشنگ بود

آبروی خواهرم اهمیت نداره در برابر آبروی خانواده!

با همین دیدگاه رومینا رو سر بریدن!!!

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
بابات غلط کرده بخواد کسی رو بزنه یا بکشه ، این از این  خواهرت از روی بچگی یه اشتباهی کرده مگه ...

خداروشکر این کامنت رو دیدم بین اینهمه سرزنش بیخود، چقدر بیچارست اون دختر، اگه یجای دیگه بدنیا اومده بود فقط متوجه اشتباهش میکردن نه که تهدید مرگ و کتک و آبروریزی

چی

اینکه با مامانت حرف بزنی گوشی ابجیت بده وباز ابجیت با پسره وانمود کنه همچی حله از این طریق اعتماده پسره رو جلب کنه گوشیشو بگیره عکساش رو حذف کنه  هرجای ک عکس مجازی گذاشتن  بعد بی سرو صدا کات کنه حداقل یک دوماه زمان میبره

خب با تهدید چیزی درست میشه. با خواهرت صحبت کن بگو تو هنوز سنت پایینه بابارو هم که میشناسی این پسره م پسر اینده داری نیست چون سنشم کمه. با حرف قانعش کن و اهاش مهربون باش 

نذار باباتم بفهمه چیزی نمیشه این اتفاقا پیش میاد همیشه بالاخره جوونه

ولی کار خیلی بدی کردین تحقیرش کردین قتل که نکرده

چرا تحقیرش کردین؟چرا با پسره بد حرف زدین؟بابا زنگ بزن بهش قشنگ حرف بزن.و اخرشم یکم بترسونش بگو دستم ...

پسره رو تحقیر نکردیم چون دستمون زیر سنگشه. فقط بهش گفتیم بره از زندگی دخترمون. 

2706