2737
2739
عنوان

کرمانشاهی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کرمانشاه چرا زن میگیرید بیاین تبریز هم جهزیه تکمیل میدیم هم عروسی نصف نصفه همم کلی ناز دوماد رو ...

آی آی دوماد دزدی نکنا یه دخترم رد کنیم بازم خوبه😂😂😂

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
جهاز نمیدن اگرم بدن خیلی چیزای کم و سبک ما دوتا عروس کرمانشاهی داریم خیلی رسم خاصی ندارن سرویس طلا ه ...

این دیگه برمیگرده به خونواده اون دختر،جزو رسم و رسوماتی  نیست که همه پایبند باشن، خونواده ما دختر جهاز کامل میاره فوقش تلوزیون با پسر باشه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740
رسوم کرمانشاهیارو نمیدونم ما از شهرستانای کرمانشاهیم توافق کردیم همه چی رو آسون گرفتیم،طلا کالا هزی ...

ما خودمون اصلا آدمای سخت گیری نیستیم و تو وصلتامون به طرف مقابل فشار نمیاریم

ایشالا تینا هم همینجوری باشن

مامانم اینا خیلی واسه طلا استرس دارن، میگن باشه واسه موقع عروسی

الانم که کلا دو هفته بیشتر وقت نیست، میترسیم به هم بخوره، داداشم دوستش داره

بله من یه کورد متولد شیرازم😄 در قبال رسم های شیرازی کوردها اصلا رسم خاصی ندارن

آره بابا اصلا کوردا خیلی برای عروسی رسم و روسوم ندارن

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
رسم‌شون نمی دونم ولی مرداشون بعضیاشون دروغ گو ونامرد هستن  اصلا مرد نیستن

خیلی ممنون از توصیف زیباتون😐😐

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
فکر کنم تقریبا هر دختری یه خاطره ی بد از یه نامرد داره خخخ.

درسته آخه ماچهارتا دوست بودیم وهمزمان وشانسی هر چهارتامون هر کدوممون با یه کرمانشاهی دوست بودیم 

به مرور و یواش یواش هرچهارتاشون دروغگو از اب در اومدن

اونم چه دروغایی

2706