2737
2739
عنوان

کرمانشاهی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 75 پست
تماما با خانواده داماد 

شام عقد رو معمولا پدر عروس میده. میوه شیرینی با داماد .

عروسی هم طبیعتاً کلا با داماد 

ولی الان دیگه همه چی توافقی شده. میشینن باهم صحبت میکنن توافق میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهیزیه زیاد مهم نیست ولی انگار شرط میذارن که فلان مقدار طلا باید بخرید، درسته؟

آره ولی درعوض خیلیاشون شیربها ندارن

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
2731
جهیزیه زیاد مهم نیست ولی انگار شرط میذارن که فلان مقدار طلا باید بخرید، درسته؟

بله درسته

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2740

رسوم کرمانشاهیارو نمیدونم ما از شهرستانای کرمانشاهیم

توافق کردیم همه چی رو آسون گرفتیم،طلا کالا هزینه عروسی واسه همه چی توافق کردیم باهم.نه خرید عروس داشتیم نه رخت داماد

بستگی داره طرف مقابلت چجور آدمی باشه

خیلیا یه سری چیزا رو رسم ندارن و الکی میگن داریم😑

موردای دور ما اینجور نبود کلا همه چی گردن داماد بوده

شما کرمانشاهی هستی؟

راست میگه دایی من شام عقد دختراشو با نامزدی داد

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
موردای دور ما اینجور نبود کلا همه چی گردن داماد بوده

ما هم😀

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

راستی نامزدی هم پای خانواده عروسه

2706