2410
2553
عنوان

کرمانشاهی داریم

543 بازدید | 75 پست

سلام

قراره واسه داداشم بریم خواستگاری

به دلایلی از اولین بار که عروس و دیدیم تا عقد نهایتاً باید دو هفته ای تموم بشه

میخوام بدونم کرمانشاهی ها چه رسمایی دارن؟

من کرمانشاهی هستم ولی خداییش رسما رو نمدونم😐💔

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم کرمانشاهیم 

ولی هر خانواده ای رسم و رسومش فرق میکنه نمیشه به کل شهر تعمیم داد

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
رسم‌شون نمی دونم ولی مرداشون بعضیاشون دروغ گو ونامرد هستن  اصلا مرد نیستن

عزیزم مرد دروغگو و نامرد تو همه قشری هست. اتفاقا من خیلی مردهای کرمانشاهی باوفا دیدم. مردن واقعا

2714
شانس ماست😊 نمیدونی خرج عقد و عروسی با کیه؟ در چه حد خرید میکنن؟

خرج عقد و عروسی با پسرا اکثرا هم جهیزیه به دختر نمیدن همه نه ها بعضیا

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
جهاز نمیدن اگرم بدن خیلی چیزای کم و سبک ما دوتا عروس کرمانشاهی داریم خیلی رسم خاصی ندارن سرویس طلا ه ...

اتفاقا سوال اصلیم واسه سرویس طلاست

آخه خیلی وقتمون کمه

مامانم اینا هم دستشون خالیه🥴

شانس ماست😊 نمیدونی خرج عقد و عروسی با کیه؟ در چه حد خرید میکنن؟

خرج عقد و عروسی با خانواده داماده جهازم کلا با داماده😐

طلا هم باید بگیرین😂

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
رسم‌شون نمی دونم ولی مرداشون بعضیاشون دروغ گو ونامرد هستن  اصلا مرد نیستن

2706