2737
2734
عنوان

کرمانشاهی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 75 پست
ما خودمون اصلا آدمای سخت گیری نیستیم و تو وصلتامون به طرف مقابل فشار نمیاریم ایشالا تینا هم همینجور ...

عزیزم بدبه دلت راه نده،امیدوارم درکتون کنن و توو این گرونی طلای زیادی نخوان ازتون

من واسه عقد سرویس نداشتم فقط واسه عروسیم بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به چیز دیگه به حرفای اینجا اهمیت نده مثلا من خودم کرمانشاهیم رسم همه یکسان نیست هرخانواده وهرطایفه یه مدل رسم دارن

برای خلاص شدن از تنهایاتون روخودتون برچسب تخفیف نچسبونین💔💔
2742
آخه قرار نیست عروس جهاز بده، دیگه شیربها معنی نداره که

آها ولی نامزدی با عروسه و شب عقدم بعد از محضر باز با خانوادهعروسه

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
درسته آخه ماچهارتا دوست بودیم وهمزمان وشانسی هر چهارتامون هر کدوممون با یه کرمانشاهی دوست بودیم  ...

یکم جنایی شد 

چهارتا دوست شانسی با چهار تا کرمانشاهی !!!هر چهار تا پسر هم بد !!!!

از کرمانشاه چرا زن میگیرید بیاین تبریز هم جهزیه تکمیل میدیم هم عروسی نصف نصفه همم کلی ناز دوماد رو ...

عشقه دیگه😍

دوست دارن همو

ولی خوب دست خانواده من خالیه، ار ۷، ۸ ماه صبر میکردن همه چیز بهتر پیش میرفت

2740
آی آی دوماد دزدی نکنا یه دخترم رد کنیم بازم خوبه😂😂😂

خخخخ

چرا الکی رد کنین؟😁

والا زیبایی و وقاری ک دختر کورد داره تو جاهای دیگه کم پیدا میشه😎😂😂😂😂😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
خخخخ چرا الکی رد کنین؟😁 والا زیبایی و وقاری ک دختر کورد داره تو جاهای دیگه کم پیدا میشه😎😂😂😂😂 ...

نظر لطفته گلم ولی کو شوهر😂😂😂😂

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
نظر لطفته گلم ولی کو شوهر😂😂😂😂

والا خودمم کوردم

واس همین تو تعریفا زیاده روی کردم😂😂🙈

اووووه

انقد پسر ریخته تو خیابون تو فقط برو جمع کن

عییین مور و ملخ😂😂😂😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
والا خودمم کوردم واس همین تو تعریفا زیاده روی کردم😂😂🙈 اووووه انقد پسر ریخته تو خیابون تو فقط ب ...

😂😂😂😂😂😂من یکیشو برداشتم😛

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
😂😂😂😂😂😂من یکیشو برداشتم😛

بردار فدات شم😘💓

فقط از اونایی ک اشانتیون داره بردار😝😝😂😂😂😂

بردار فدات شم😘💓 فقط از اونایی ک اشانتیون داره بردار😝😝😂😂😂😂

😂

2706