2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 86 پست

یعنی برای همین از شوهرت متنفری؟

بد دهن بود و فحش میداد و کتک میزد خوب بود؟زندگی رو برات میکرد جهنم خوب بود؟

چقد ناشکری

یه سر به تاپیک اون زنایی ک خون ب دل شدن بنداز بعد بگو از شوهرم متنفرم

برات کادو میخره یعنی ب فکرته،این برات کافی نیس؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کادو قراز نیست نیاز مادی آدمو تامین کنه ،هدف از کادو دادن اونم به مناسبت های خاص یکی اینکه بهم بگیم که برام اهمیت داری و  داشتن یه خاطره از یه روز خاصه، مهم اینه که چیزیکه بهت کادو میده از صمیم قلب باشه ،مادیات هبچ وقت نمیتوته جای آرامش و عشقیکه شوهرت باعثش شده رو بگیره،شوهر من همه کار برا من میکنه ولی قلبمو جوری شکونده که با هیچ کدوم از کاراش حالم خوب نمیشه بلکه بدترم میشه

2728

کاش یکمم خودمونو بابدبحت بیچاره ها مقایسه میکردیم تابفهمیم چقدخوشبختیم خودتو بااین آییم شوهرش کاک دست بزن دار علاف دارن مقایسه کن بعد ده تا ماچ میزنی به کله شوهرت

دوسال عقدیم نه تولد نه روز زن نه ولنتاین نه سالگرد هیچی نگرفته که هیچ این سال سالگردهم دعوامون شد حس ...

خیلی بده واقعا من خیلی ناراحت میشم اصلا بهم اهمیت نمیده همش به خودم میگم یعنی ارزش من یه قاب چوبی بود فقط باور کنید شوهرم اونقدرام خنگ نیس مثلا همیشه میگه مامانم انگشتر تو دستش نیس باید براش انگشتر بگیریم یا اینکه مامانم گوشیش خراب شده بریم براش بگیریم این در حالیه که من خودم انگشتر ندارم و گوشیم داغون تره

هیچ وقت باطن زندگی خودت رو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکن عزیزم...بنظرم تو باید یادش بدی...خب اول تو سورپرایزش کن یا براش کادو بگیر اونم کم کم یاد میگیره...وقتی هم یه کادو بهت میده هر چند هم به قول خودت درب و داغون باشه کلی ذوق کن تشکر کن اینجوری هم غرورش نشکسته و هم با عکس العملت داری تشویقش میکنی که کار خوبشو تکرار کنه .

2738

من شوهرم اون روز یه قابلمه کوچولو خریده آورد بهم داد گفت این هدیه عید قربان و غدیرت..چون چیزای نقلی دوست داری.گفتم میخوای تا تولد و روز زن هم حسابش کن..کلی گفتیم و خندیدیم..حالا بگم متنفرم چون هدیه اش شخصی نبود؟ مهم اون با هم بودنه و خندیدنه است.

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
مقایسه نمیکنم ولی منم تازه عروسم دلم یه تیکه طلا یا یه هدیه خوب میخواد شوهرمم توان مالیشو داره

کلا این گزینه رو که مردا خودشون باید بفهمن و درک کنن و سوپرایزت کنن و از تو مغزت حذف کن

اونا هیچ وقت نمیفهمن ، باید چوب تو آستینشون کنی

شوهرهاس دوستات هم انقدر زنهاشون گفتن، مجبورشون کردن

همچین گفتی متنفرم فک کردم چیکارا میکنه

عزیزم مگه نمیگی مهربونه پس خواسته ی دلتو بهش بگو،شاید واقعا اگاه نیست،علم غیب که نداره،شایدم در توانش نیست کادوی بهتر بگیره واست

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

بابا تو رو خدا ول کنا من شوهرم تا پارسال نخ میبست انگشتش تولدمو یادش. نره بازم یادش میرفت 😂😂😂 با بدبختی باردار شدم بهش صدبار گفتم سبد گل بگیریا اومدی ببمارسنان برای ترخیص منو بچه بازم نگرفت گفت یادم رفت البته یادش نرفت نزاشتن بگیره . حالا شوهرتو با شوهر من مقایسه کن دبگه گریه نمیکنی 😂😂😂  ااای خواهر 

2706