2737
2734
دلم بزرگ نمیشه. متاسفانه خیلی سختی کشیدم تا اخر عمرمم زندگیمون همین طوره. برا همین همیشه میگم حرومشو ...

حق تو رو خوردن مگه اخه. اینهمه حسادت خودتو فقط اذیت میکنه. امام زمانو حالا چرا الکی میکشی وسط اونم تو حسادت... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پولدارترینشون داماد خانواده هستن که درآمدشون اصلا مشخص نیست..کلی ملک و املاک و گاراژ و زمین و مغازه دارن.نمیدونم از اجاره شون ماهانه چقدر درآمد دارن..

خدا بیشتر بهشون ببخشه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2731
حرومشون باشه به حق امام زمان😔😢

مگه مال شمارو خوردن که حرومشون باشه . عرضه داری برو علمشو بدست بیار شما هم سرمایه گذاری کن . چقدر پلید افکارت🤮

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
برا اینکه امثال من نه بلدن نه پولی دارن که مثل بقیه سود چند برابری کنن. برا اینکه این دسته افراد مثل ...

هیچکس از شکم مادرش با دو کیلو طلا و سواد و فکر اقتصادی دنیا نیومده

فرق شما با اینطور آدما ب طرز فکر و نگرششون به زندگی فقیر دنیا اومدن تقصیر خودت نیست ولی فقیر از دنیا رفتن بخاطر کوتاهی خودت 

برا زندگیت تلاش کن و دلتو بزرگ کن خدا هم رحمتشو شامل حالت میکنه

موفق باشی🌹

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2740

من میدونم خیلی ازخانواده هارو میشناسم روزی ۱۰هزارتومن درامدشونه و+یارانشون  ،،وی خانوادع  رومیشناسم ک درهفته ۳۰تومن درامد داره فقط پول ی روز خرج چهارتا بچه هاشن باقی روزا گشنه میمونن،ازش پرسیدم روزای دیگه چی میدی ب چهارتا بچت بخورن خدا شاهده چشاش پراشگ شد گفت میرم مغازه ۱۰۰۰تومن جو پرک میخرم میزارم توقابلمه واب میریزم ویک نمک میدم بچهام بخورن گشنه نباشن یا سویا میخرم میپزم میدم بچهام،،بعله عزیزم هیچوقت سواره ازپیاده خبر نداره خیلی دنیا خوب میشد افرادی ک پولدارن  یه خوردع بفکر فقیرا باشن ،نکه روز بروز ب ثروتشون اضافه کنن

چرا از پولادارا بدتون میاد ؟؟بخدا اکثر پولدارایی که دیدم آدمای خوب ومهربونین

من خودم‌وضع مالیم الان خیلی معمولی و قبلا واقعا بد بود . ولی وقتی ادم پولدار میدیدم کیف میکردم و حالم خوب میشد . میگفتم چقدر تلاش کرده و زحمت کشیده به اینجا رسیده نوش جونش . خدا کنه منم بتونم تلاشم بیشتر کنم یا مغزم به کار ببندم . همیشه میگفتم منم پولدار میشم یه روزی . اون نفرینی که به ناحق به حال بنده ای از بنده های خدا بکنی صد در صد برمیگرده به خود آدم . اونم برای همچین چیزی که از شیر مادر حلال تر پولش

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم

بردارشوهرم پنج سال پیش فقط شنیدم یدونه از مغازهاش رو نصف قیمت داد ۴میلیارد ماهی ۴۰تمن فقط سال اولش از سال بعدش دوبله باید بکنه😐

انقدر ملک و املاک ماشین داره نمیشه گفت ماهی چقدر ولی زیر ۵۰۰نیست

جوری پولداره که دو میلیارد داده ماشین واسه خانمش زد نابودش کرد سریع یدونه دیگه خرید اونو انداخت اونور🙄

البته خدا بیشتر بهش بده حقشه 

۳۹سالشه مهندس هست با تلاش رسیده و فوق العاده ریسک پذیر

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
دلم بزرگ نمیشه. متاسفانه خیلی سختی کشیدم تا اخر عمرمم زندگیمون همین طوره. برا همین همیشه میگم حرومشو ...

ایشاالله خداانقدربهت بده که دلتم‌مثل داشته هات بزرگ بشه عزیزم 😊

امضاندارم انگشت☝میزنم
من میدونم خیلی ازخانواده هارو میشناسم روزی ۱۰هزارتومن درامدشونه و+یارانشون  ،،وی خانوادع  ...

عزیزم کاری به شما ندارم قصد توهینم ندارم

ولی ایشون وقتی نداره اخه چهارتا بچه؟؟؟

من خودم به اندازه ی خودم دارم یدونه بچه دارم میگم ای خدا چرا اوردم گناه داره یوقت غصه نخوره اونوقت ایشون چهارتا بی گناه بخدا ظلمه😭😭

چرا اونیکیه زحمت کشیده هرچی داره بده به ایشون؟؟

فقط سواله گلم

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2706