2733
2739
برا اینکه یه سریا باید تو فقرو نداری و حسرت ساده ترین چیزا دستوپا بزنن تا اخر عمر😔😪

ربطی نداره 

دلیل نمیشه به کسی که داره تلاش میکنه تا پول در بیاره بگی حرومش باشه 

همه هم از بورس سود زیاد نمیکنن اونی سود میکنه که مغزش به کار بندازه 

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا اینکه یه سریا باید تو فقرو نداری و حسرت ساده ترین چیزا دستوپا بزنن تا اخر عمر😔😪

کسی که چشم دیدن پول دراوردن بقیه رو نداشته باشه تا آخرش حسرت به دل میمونه!!!!!

حسادتو از خودت دور کن دودش تو چشم خودت میره وگرنه به حرف شما که نیست

2728
برا اینکه امثال من نه بلدن نه پولی دارن که مثل بقیه سود چند برابری کنن. برا اینکه این دسته افراد مثل ...

عزیزم چون شما نداری یا بلد نیستی دلیل نمیشه نفرین کنی،!!! دلت رو بزرگ کن خدا اندازه دلت میده انشالا

منم دارم مترجمی میخونم می‌خوام انصراف بدم 😁😁😁 مترجمی پولش کجا بود آخه 😂😂

دقیقا منم به همسرم میگم حداقل اندازه پول کتابات پول درمیاوردی هم خوب بود ،البته همسر من از روی علاقش خوند و الا از اول معلوم بود به درد شغلش نمیخوره

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
اگه با طلا هم ترجمه کنه ۹۰ میلیون نمیشه.مگر اینکه چه مقاله خاصی باش که هر کسی نتونه ترجمش کنه

اخه اون مقاله خاص رو تو یکماه نمیشه چهارتا  ترجمه کرد که

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2738
دقیقا منم به همسرم میگم حداقل اندازه پول کتابات پول درمیاوردی هم خوب بود ،البته همسر من از روی علاقش ...

همسرتون هم مترجمی خونده؟؟؟؟

این فامیلتون که مترجم هست که میگه ماهی ۹۰یا بیشتر در میاره راس میگه ؟😂

خیلی از آدمای پولدار و موفق از صفر نه بلکه از زیر صفر شروع کردن.ی سرچ بزن میفهمی چی میگم عزیز.خیلی وقتا مشکلات موتور برای حرکته

عزیزم چون شما نداری یا بلد نیستی دلیل نمیشه نفرین کنی،!!! دلت رو بزرگ کن خدا اندازه دلت میده ان ...

دلم بزرگ نمیشه. متاسفانه خیلی سختی کشیدم تا اخر عمرمم زندگیمون همین طوره. برا همین همیشه میگم حرومشون باشه

جراح قلبه  ولی پولی که درمیاره خیلی حلاله نوش جونش باشه

واقعا

خدابیشترش کنه.. .من موندم این همه پول رو چطور خرج میکنن ...یاللعجب

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2706