2733
2734
برا اینکه امثال من نه بلدن نه پولی دارن که مثل بقیه سود چند برابری کنن. برا اینکه این دسته افراد مثل ...

مگه حق شمارو خوردن؟

انقد ذهنیت تون منفی و نفرینی عه ک چیزای خوبو نمیتونید جذب کنید

برای ازدواج خوبم صلوات میفرستی؟حاجت روا بشی😍💓 من رکم ولی دلسوز و مهربون و پر از تجربه پس از حرفام دلگیر نشو پند بگیر فرزندممم😁🎈
مهندس چی؟ از صفر شروع کرده؟

مهندس عمران ولی خیلی مغز اقتصادی داره

بله صفر صفر جوری که کار کرده خرج دانشگاه داده

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سئوال به نظرتون خانومی که دوتا خونه داره و همسرشم مغازه داره حدودا در ماه ۱۰تومنم درآمد دارن ،وضعشون چطوره؟؟

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2728
یه سئوال به نظرتون خانومی که دوتا خونه داره و همسرشم مغازه داره حدودا در ماه ۱۰تومنم درآمد دارن ،وضع ...

خوبه . ولی در مقابل پولدارهای واقعی جزو فقرا حساب میشن . ولی برای ماها که همینم نداریم لاکچری محسوب میشه . انشاله خدا بیشترش کنه و تنشون سالم باشه و همچنین شما . چون واقعا هیچی مهمتر از سلامتی نیست

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
مگه من با تو بودم. به توچه ربطی داره من چی نوشتم نظرمو گفتم

بی ادبم ک هستی  

برای ازدواج خوبم صلوات میفرستی؟حاجت روا بشی😍💓 من رکم ولی دلسوز و مهربون و پر از تجربه پس از حرفام دلگیر نشو پند بگیر فرزندممم😁🎈
خوبه . ولی در مقابل پولدارهای واقعی جزو فقرا حساب میشن . ولی برای ماها که همینم نداریم لاکچری محسوب ...

آره واقعا در برابر پولدارا خرج ماهشون برابر با یک روز اونا میشه.ممنون از دعای قشنگ همچنین شما دوست عزیزم .واقعا هیچی ارزشش به سلامتی و زندگی آبرومند نمیرسه.

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2738
دلم بزرگ نمیشه. متاسفانه خیلی سختی کشیدم تا اخر عمرمم زندگیمون همین طوره. برا همین همیشه میگم حرومشو ...

تا وقتی که از پولدارا بدت میاد ثروت نمیاد طرفت چون ازش بدت میاد تو از پودار شدن خودت بدت میاد پس هیچوقت به پول نمیرسی تا وقتی که ناامیدی و نفرت رو از خودت دور کنی

🥰🥰🥰😇