2733
2734
عنوان

لک های صورتم + عکس

1209 بازدید | 35 پست

یه بارم تاپیک زدم کسی جواب درستی نداد

ینی هیشکی نبوده لک های صورتشو درمان کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

لیزر کردم ولی جواب قطعی نگرفتم اگه کسی درمان کرده بگه عکس بذارم بگم لک های صورتم به چ شکل هست

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

مشکل داخلی نداری؟

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مشکل داخلی نداری؟

نمیدونم

ولی بهرحال هرچیم باشه من قبلا لیزر کردم 3 جلسه رفتم اما کامل رفع نشد

من میخوام کامل از بین بره 

اما فقط کمرنگ شدن یا اصلا یه جوری شدن نمیدونم چطوری بگم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2738

حالا چیکار کردی کمرنگ‌ شد

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
منم صورتم لک داره پیش یه دکتری رفتم گفت من که از پول بدم نمیاد ولی از شما  پولدارتر هم اومدن لی ...

نه اونطورام نیس که برای همه برگرده اخه

خیلیام میبینی نتیجه میگیرن

اینا ک خیلی عمیق نیستن با مزوتراپی میرن

حالا لیزر کردم خیلی کمرنگ تر شد

ولی من میخوام کامل بره

فقط این 3 تا نیستا تو صورتم اینطوری پراکنده هست

این که چیزی نیس اصلا مشخص نیست همه آدما صورتشون صافه صاف نیست منتها  خودشون فقط چون دقت میکنن م ...

اخه من پوستم خوب نیس

دوس دارم پوستم صاف و خوب باشه 

چرا بابا خیلیا پوست شون صاف و بدون لک هستش من چون دیگه نمیخوام کرم پودر استفاده کنم باید به پوستم رسیدگی کنم چون چندین سال ضدافتاب نزدم و پوستم خراب شد

2706