2737
2739
عنوان

لک های صورتم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 35 پست
واسه منم سه چارتاس اطراف چشمم.کرم پودر که میزنم یدست و صاف میشه مشخص نیست .ولی خب میترسم بیشتر شن .. ...

نه بابا کیوسوئیچ مثلا برای از بین بردن تتو و اینطور لک هاست

برا تو کمه برا من مثلا 15 تا اینطوریه پخشه تو جاهای مختلف صورتم منم کرم پودر میزدم دیده نمیشدن

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
اینا که لک نیست عزیزم ،لک ندیدی که به اینا میگی لک

خب ولی بازم دوس دارم کاملا بدون لک باشم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اینا لک افتاب هست.ضدافتاب اسپات بایودرما اگر پیدا کنی همشو میبره

سلام

ببین من از سال 93 اینا دیگ ضدافتاب نزدم همشم کرم پودرای سنگین و مزخرف میزدم دیگه خودت تصور کن دیگه

این چند سال اخر صورتم بد جور لک افتاد رفتم لیزر اونم فقط کمرنگ کرد یا لک  اگه یه نقطه پر رنگ بود انگار مسطح شد تو صورتم و کمرنگ شد اما کامل که نرفت

ضدافتاب سان سیف بی رنگ میزنم الان

اسکراب و کرم ویتامین سی هم استفاده میکنم ولی حس میکنم امروز اسکراب زدم گند زده شد تو پوستم اخه انگار لک ها پر رنگ شد

2731
مامانم رو بینیش کلی ازین لک ها بود اسپات بایودرما زد کلا رفتن.ولی باید مدام بزنی

میشه عکسشو بفرستی برام