2737
2734
عنوان

لک های صورتم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 35 پست
حالا لیزر کردم خیلی کمرنگ تر شد ولی من میخوام کامل بره فقط این 3 تا نیستا تو صورتم اینطوری پراکنده ...

اگه واقعا بخوای ک برن و هزینه برات مهم نباشه میتونم بهت چیزی معرفی کنم 

ی دوقلو دارم به اسم آرین و آریا❤️
اگه واقعا بخوای ک برن و هزینه برات مهم نباشه میتونم بهت چیزی معرفی کنم 

بستگی داره چی باشه خب 

هزینش چقدره؟ تا الان که 300 پول لیزر دادم چندتا کرمم جز اون گرفتم ولی اگه قطعی بره برا همیشه ارزش داره

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره چی باشه خب  هزینش چقدره؟ تا الان که 300 پول لیزر دادم چندتا کرمم جز اون گرفتم ولی ا ...

لیزر چی رفتی .چن جلسه؟صورت منم از این لک ها داره

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2731
لیزر چی رفتی .چن جلسه؟صورت منم از لین لک ها داره

نوشتم بالا کیوسوئیچ

چندتاس برا تو؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

استارتر چند سالتع

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
درخواست دوستی بده تا برات توضیح بدم

فرستادم پیام بذار برام پیدات کنم

2740
نوشتم بالا کیوسوئیچ چندتاس برا تو؟

واسه منم سه چارتاس اطراف چشمم.کرم پودر که میزنم یدست و صاف میشه مشخص نیست .ولی خب میترسم بیشتر شن ..این لیزر که رفتی همون جوان سازی پوست بوده ؟

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

بچه هااینو واسم گزارش بزنید هرکی زد بلایکه ده تاصلوات واسه حاجت روایش بفرستم ممنون

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁