2737
2739
عنوان

دوستانی که ترکیه زندگی میکنن میشه بیایید لطفا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15446 بازدید | 53 پست
من ۳۷ ساله ام ، پسر ۱۳ ساله دارم پرستارم و زندگی خوبی اینجا دارم شوهرم هم واقعا زرنگه و گلیم خودشو ه ...

شغل و درامدت خوبه ؟اگه از شرایطتت راضی هستی نرو ها 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اینکه شوهرم زرنگه خودش و میکشه بالا و این حرفا رو ول کن 

مهاجرت فقط یه بخشش پوله بخش مهمش روانته اگه نتونی تو پولم غلت بزنی بی فایدست رفتن غربت چیزی نیست که راحت بتونی باهاش کنار بیایی

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2731
چقد دلم میخپاست بتونم مهاجرت کنم حتی همین ترکیه  اما بیکار میمونیم

ایران چکار میکنی 

شغلت چیه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

اقامت از طریق دیگه بگیرید . منم تو پروسه مهاجرتم کامل درک میکنم شما یک مقدار از پولتو اینجا ی آپارتمان کوچیک بخر وسایلتو بزار داخلش بقیه پولتونو ببرید اونجا و کار کنید اگر یکسال موندی ناراضی بودی برگرد ایران و خونه ای که تو ترکیه خریدی را هم بفروش باز برمیگردی سر جایی که الان هستی 

بعدش چی؟ سر چه کاری میری؟ 

نه دیگه کار نمیکنم 

بچه ها برن تحصیل 

من و شوهرم هم میچرخیم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2740
بعدش چی؟ سر چه کاری میری؟ 

انشالله مرز باز بشه برم میام اینجا میگم چی شد چی نشد 

سلام خوبین چی ششدبااخره رفتین.ماهم تصمیم به رفتن داریم

سلام عزیزم ، تقریبا آماده هستیم ولی شوهرم در حال ساخت آپارتمان هست و ساخت و ساز انبوه می‌کنه ، منتظریم پروژه تموم بشه تا یه کم اموالمون رو جمع کنیم و از نظر مالی قوی بریم 

بله عزیزم  خیلی

شما اونجا زندگی میکنی؟؟ببخشید که میپرسم آخه قصد مهاجرت دارم شنیدم که میگن هزینه های زندگی اونجا خیلی زیاده و شغل پیدا نمیشه شما دراین باره اطلاعی داری؟!

میشه یه صلوات برام بفرستید...🙁😢