2733
2739
عنوان

دوستانی که ترکیه زندگی میکنن میشه بیایید لطفا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15446 بازدید | 53 پست
من شرایطشو دارم ولی شوهرم مذهبیه و به پوششم گیر میده منم دو دلم که برم یا نه    

شوهرم و من با هم روابط عالی داریم اصلا مشکلی با هیچی نداریم یه جوری کنار میاییم با همه چی ، ولی فقط میگم نکنه بریم و سخت باشه و پشیمون بشیم و آرامشم رو از دست بدم 

خونه شش میلیاردی شاید الان نشه ولی تا دو سه تومن میتونم تهیه کنم ، یعنی با اینم نمیشه اقامت گرفت ؟ ا ...

اقامته شغلی رو اطلاعی ندارم،اما در مورد خونه این و میرونستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳۷ ساله ام ، پسر ۱۳ ساله دارم پرستارم و زندگی خوبی اینجا دارم شوهرم هم واقعا زرنگه و گلیم خودشو ه ...

اینجا مثلا چه تفریحی دارین که انگیزه کمه ,تو ایران جز رستوران رفتن مگه تفریحی هس

اینجا مثلا چه تفریحی دارین که انگیزه کمه ,تو ایران جز رستوران رفتن مگه تفریحی هس

نه ، نیست واقعا ، ولی الان مشکل هم ندارم میگم نکنه بریم به مشکلی بر بخورم ، دوست دارم قبلش با کسی که اونجاست ارتباط دوستانه بگیرم همه جیک و پیک زندگی اونجا رو دربیارم بعد تصمیم بگیرم 

2731
ترکیه خودش از کشورهای دیگه بهتره من دیدم رفتن ترکیه بعد میخواستن از اونجا برن کشور دیگه ولی منصرف ش ...

اینم قطعا یه تجربه س. ولی کلا مساله اینه که متاسفانه اینجا آینده ای نداریم..هرکسی بتونه و نره، قطعا روزی میاد که پشیمون میشه. موفق باشی

مربی بدنسازی✌️💪 اینستای من samira._jl... ارائه برنامه تمرین و تغذیه
من ۳۷ ساله ام ، پسر ۱۳ ساله دارم پرستارم و زندگی خوبی اینجا دارم شوهرم هم واقعا زرنگه و گلیم خودشو ه ...

من فکر میکنم شاید در ابتدا رفاه ظاهری الان و نداشته باشی ولی قطعا آینده ای داری که می ارزه به رفاه الانت.. و اصلا کمی منطقی نگاه کنیم. آیا شما نسبت به پنج سال پیشت اونقدر که باید پیشرفت کردی.؟ نه صرفا مادی، از لحاظ فکری و احساس امنیت نسبت به آینده.. 

و اینکه شما بچه داری.. واقعا بچه ت میخواد چی بشه.. آمار بگیر ببین چند درصد نخبه های مملکت الان اینجا هستن؟ 

بهرحال من شمارو نمیشناسم ولی به عنوان یه انسان سعی میکنم دغدغه های ذهنمو به دیگران تعمیم بدم و حس خودم میگه که هیچی در آینده برای ما بهتر نیست..

اميدوارم هرجا هستید بهترین ها برات و برای فرزندت پیش بیاد.. موفق باشی

آره موافقم منم قصد دارم برم 

امیدوارم هرچی زودتر این اتفاق بیفته. متاسفم برای سرزمینم ولی یه روز زودتر رفتن یعنی از اون ور یه روز زودتر به موفقیت رسیدن... به زمزمه های منفی توجه نکن.. خودت بررسی کن آدمهای مختلفی که اونجا رفتن.. سایت مهاجرسرا و بخون وخودت نظر بده.. نمیدونم یادت میمونه یا نه ولی قلبا دلم میخواد بیای اینجا و بگی رفتی.. موفق بلشی

2738
امیدوارم هرچی زودتر این اتفاق بیفته. متاسفم برای سرزمینم ولی یه روز زودتر رفتن یعنی از اون ور یه روز ...

مرسی عزیزم ,ان شاالله شما هم یه روزی میرید 

من داداشم اونجا زندگی میکنه ,یه چن روزی اومده بود اینجا واقعیتش گف افسردگی گرفتم 

مرسی عزیزم ,ان شاالله شما هم یه روزی میرید  من داداشم اونجا زندگی میکنه ,یه چن روزی اومده بود ...

من که بعید میدونم.. همسرم دو دستی چسبیده به این جا.. منم برادرم اینجا نیست و الان دارم حسرت میخورم که چرا همه سال‌هایی که میتونستم برم، دلمو خوش کردم به خاکم. و حالا این خاک چیزی جز غم و حسرت واسم نذاشته. واسه اینه که میگم یه روزی پشیمون میشیم. ایشالا شما هم بری. و تلاش کن و مطمئن باش موفق میشی

وای شوهر منم مذهبیه ,میگم برم اونجا نمیذاره راحت باشم که    

ببین من نمیدونم اعتقاد خودت چیه.. ولی مطمئن باش حتی افراد مذهبی هم اونجا آنقدر احساس احترام به عقیده شونو حس میکنن که حد نداره. دوست همسرم امریکاس و حتی اونجا هم اعتقادات خودشو داره و چقدر راضیه . شما بچه داری؟ 

خونه شش میلیاردی شاید الان نشه ولی تا دو سه تومن میتونم تهیه کنم ، یعنی با اینم نمیشه اقامت گرفت ؟ ا ...

250000 دلار 

برای ایرانی ها دویست وپنجاه هزار دلار باید ملک ارزش داشته باشه تا اقامت بگیره 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
نه ، نیست واقعا ، ولی الان مشکل هم ندارم میگم نکنه بریم به مشکلی بر بخورم ، دوست دارم قبلش با کسی که ...

انشالله شاید مهر کارم درست بشه کلا برم و میام همه چی بهت میگم 

ولی در جمع ترکیه نزدیک هست و من خیلی دوستش دارم 

بیشتر از دوبی و عمان و اینها ترکیه رو دوست دارم 

یه جورایی حس غریبی نداره 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
عزیزم ما مشکلی در این باره نداریم همه چیز درسته ، فقط این دودلی من هست که باعث میشه تصمیم قطعی نگیری ...

اولا که ترکیه برای مهاجرت خوب نیست خودم ترکیه رو دوست دارم چون زنده هست ولی فقط برای تفریح نه زندگی 

ولی در مورد شما و شرایطتتون اگه دارایی ایرانو دست نزنید و با پولی که دارید برید اونجا شرایط اوکیه حتما برید

هیچ وقت پیشنهاد نمیکنم که یه فرد داشته هاشو بفروشه ببره ترکیه ولی شرایطش مثل شما باشه و مهمتر اینکه اشنا و ادم  اونجا داره عالیه بره

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋