2737
2734
عنوان

دوستانی که ترکیه زندگی میکنن میشه بیایید لطفا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15446 بازدید | 53 پست
شما اونجا زندگی میکنی؟؟ببخشید که میپرسم آخه قصد مهاجرت دارم شنیدم که میگن هزینه های زندگی اونجا خیلی ...

خوب درست گفتن 

هزینه که خیلی بیشتر هست 

شغل هم چنین 

البته اینکه چه حرفه ای داری سرمایه چقدره خیلی مهمه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب درست گفتن  هزینه که خیلی بیشتر هست  شغل هم چنین  البته اینکه چه حرفه ای داری س ...

سلام عزیزم

من میخوام برای درمان ناباروری برم ترکیه

شما اطلاع دارید کدوم شهر و بیمارستان برای این کار مناسبه؟

خوب درست گفتن  هزینه که خیلی بیشتر هست  شغل هم چنین  البته اینکه چه حرفه ای داری س ...

سلام خوب هستین 

ما هم قصد مهاجرت داریم 

ترکیه باشی میشه راحت سالی دو بار به ایران رفت و آمد کرد؟ برای هزینه و ... میپرسم 

میشه با یک میلیارد یک خونه ۱۰۰ متری خرید ؟ راستش یه ذره خودم تحقیق کردم و دیدم حتی خونه مبله ۱۰۰ متری هم میشه خرید

2728
بله عزیزم  خیلی

شما که اونجا زندگی میکنید 

هزینه سفر چهار نفر به استانبول با  هتل و هواپیمای متوسط و دو سه تا جای تفریحی هم بخوایم بریم و غذای متوسط برای ۵,۶ روز چه قدر درمیاد؟

سلام عزیزم من میخوام برای درمان ناباروری برم ترکیه شما اطلاع دارید کدوم شهر و بیمارستان برای این ک ...

نه راستش نمی‌دونم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
سلام خوب هستین  ما هم قصد مهاجرت داریم  ترکیه باشی میشه راحت سالی دو بار به ایران رفت و ...

سلام عزیزم 

با یه میلیارد خونه ۱۰۰ متری ؟؟ 

مگه اینکه ناکجا آباد باشه. به هر حال به شنیده ها اکتفا نکن اول بیا و بسنج 

2738