2737
2739
ببین استیکرا صفه به صفحن بزن صفحه بعد مثله گالریت

نه صورتک هایی که دارم فرق دارن مثل واتسابن  بعد یه سوال دیگه چطور میتونیم شخصی روتک یاصداکنیم

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
نه صورتک هایی که دارم فرق دارن مثل واتسابن   بعد یه سوال دیگه چطور میتونیم شخصی روتک یاصداکنیم

قبل نوشتن اسمش اد ساین بزار @بعد اسمش رو

@امید۵۵

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اصلا هم درست نیس نمونش شمال که میریم رستورانایی که اشپزش زنن غذاهاشون مخصوصا محلیا خوشمزه تره اینی ک ...

نمیگیم زنا بد آشپزی میکنن.زناهم آشپزیشون خوبه.ولی تو دنیا اکثر رستوران دارا و سرآشپزا مردن.چون بعنوان شغلشونه.واسه همین مطرح شدن و توی آشپزی ماهار شدن...وگرنه یجاهایی هم هست زنا تو رستورانا آشپزی میکنن و خوبن.ولی خب نسبت به آمار کمترن.

زنای بیچاره هزارتا کار خونه دارن باید تمرکزشون رو یه عالمه چیز باشه.

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش
ببخشید یه سوال دارم چرامن این استیکرخنده روندارم استیکرای من کم و زیادجالب نیستن شما ازکجا استیکرمیا ...

شاید بستگی به نوع برنامه کیبورد گوشی داره.دقیق نمی دونم

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2740

ب خدا من سبری خوردن پاک میکنم حتماا موهامو جمع میکنم رفته بودم خونه مادرشوهرم سبری اوردن دست بردم بردارم بخورم توش مووووو بود من دیگه نخوردم لامصبا موهاشونو باز میذارن اه اه 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
ب خدا من سبری خوردن پاک میکنم حتماا موهامو جمع میکنم رفته بودم خونه مادرشوهرم سبری اوردن دست بردم بر ...

حالا سبزی طوری نیس.اگه تو غذات بود گشنه میموندی😁😁

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش
حالا سبزی طوری نیس.اگه تو غذات بود گشنه میموندی😁😁

سبزی پاک میکنم خودم موهامو میپوشونم موهامم تا کمرمه درست نیست واقعا اونا بودن تو چشمم میکردن من ب روم نیاوررم

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

گروه وسایل اشپزخانه دکوری : https://t.me/leyyyp/123

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

🤢🤢🤢🤢اون لامصب زیر بغلش پس چیه 

رشته ی طلاست؟🤢🤢

میشه باهاش ی بالشت درست کرد🤢

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2706