2752
2734
ما خودمونو نشون نمیدیم چشم نخوریم 😂 مردا جوگیرن تا ببینم ی غذاشون خوبه هزار تا پست میزارنو خودشون ...

افرین به شما که متواضع هستین😂

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔

بچه ها میشه بیاین تاپیک اخرم😢😢😢😢😢

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم ربطی نداره ب چرکول مردا،بهترین اشپزای دنیا اقایونن چون منظم تر و دقیقتر و تو کاردبر مواد اولی ...

چرکول رو محض خنده گفتم.

اتفاقا به بچه ها همینو گفتم.مردا ریسک پذیرن و طعم خوشمزگی براشون خیلی مهمه چون خودشونم عاشق خوردنن

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش
2731
حالا من یه جک بگم یه روز یه اقاهه میره رستوران سنتی کوفته سفارش میده  بعد موقع خوردن یه مو از ل ...

اووووق

حالا من یه همچین چیزی فیلمشو دیدم.واااای چندددددش😖😖😖

چون آشپزی مردان ثبت رسمی میشه چون رستوران دارن و برای خیلیا آشپزی میکنن  ولی اکثر خانوما تو خونه فقط برای آشناهاشون غذا میپزن پس طبعا کسی هم از آنها تقدیر و اینا نمیکنه وناشناس برای جهان میمونن

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
چون آشپزی مردان ثبت رسمی میشه چون رستوران دارن و برای خیلیا آشپزی میکنن  ولی اکثر خانوما تو خون ...

البته یه نکته ی دیگه ای هم که هست اینه زن کلا وقت و کارش خونه داریه.باید به کارا و آشپزی خونه برسه.

ولی یه مرد میتونه شغلش آشپزی باشه و رستوران کار کنه.هم دستش تند میشه هم تمرکزی که روزا داره باعث پیشرفتشم میشه.زنای کمی هستن که سرآشپز یا رستوران دار باشن. 

محض اطلاعتون بهترین آشپز ها مرد هستن حتی 95 درصد هتل ها و رستوران های گرون قیمت بزرگ چه تو ایران چه ...

بله بله👌درست میفرمایین

خودمونم سر همین موضوع تبادل نظر داشتیم با بچه ها

خب بخاطر همین میگم دیگه ...من خودم معلمم فرق خودمو باهمکارای آقای خودم کاملا میفهمم

افرین به شما معلم دانا

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
تو اینترنتم خوندم نوشته بود

اصلا هم درست نیس نمونش شمال که میریم رستورانایی که اشپزش زنن غذاهاشون مخصوصا محلیا خوشمزه تره اینی که میبینین بیشتر رستورانا اشپزاشون مرده به خاطر اینه که از قدیم کار بیرون رو برای زنا بد میدونستن مردا اومدن تو کار تو کل دنیا هم این قضیه هست نگاه نکنین الان توی کشورای جهان اول کار بیرون زن و مرد نداره قدیم بوده