1818
1823
عنوان

«شعر۵»

35338 بازدید | 5915 پست

نام خدا مطلع هر گفتگوست ؛

باعث روشن شدن یاد اوست

یاد خدایی که یقین ناظر است

در همه حال و همه جا حاضر است

او که تو را نعمت هستی بداد

کی به جهان یک مُژه بر هم نهاد؟

تک تک هر ذرّه که در هر اَتُم

چرخد و هرگز نشود گیج و گم،

کی شده از دید خدایش جدا؟

دست خدا کی کند آن را رها ؟

کی تو از این صحنه جدا می شوی؟

غایبی از چشم خدا می شوی؟

او همه جا ناظر اعمال توست

شاهد و بیننده ی احوال توست

💚سلام خواهرهای عزیزم یه مدت کمتر میام سایت ببخشید که پاسخگو تگ و کامنتهای شما نیستم التماس دعا   آسانا عشق منهههههه😍😍😍آسانا بیردانا دی😍😍😍آسانا تای سیز دی😍😍😍آسانا چوخ گوزل دی😍😍😍😍جیران آسانا رو خیلی خیلی خیلی خیلی دوست داره😍😍😍😍

صبحے ڪہ بے حسین شروع شود ؛

شروع نشود بهتر است...!

اول صبح بگویید

"حسین جان" رخصت ؛

تا ڪہ رزق از ڪرم سفره "ارباب" رسد...

بہ رسم ادب و ارادت سلام میدهیم

بہ ارباب بے ڪفن

السلام علیڪ یا اباعبدالله

و علے الارواح التے حلت بفنائڪ

علیڪم منے جمیعا سلام الله أبدا

ما بقیت و بقےاللیل و النهار

و لا جعلہ الله آخر العهد منے لزیارتڪم

السَّلامُ عَلے الحُسٓین

و عٓلے عٓلے اِبن الحُسَین

و عَلے اولادِ الحُسَین َ

و علَے اصحابِ الحُسَین

سلام دوستان صبحتون حسینی

روز پر خیر وبرکتی داشته باشید

زیر سایه آقا امام حسین علیه السلام 

💚سلام خواهرهای عزیزم یه مدت کمتر میام سایت ببخشید که پاسخگو تگ و کامنتهای شما نیستم التماس دعا   آسانا عشق منهههههه😍😍😍آسانا بیردانا دی😍😍😍آسانا تای سیز دی😍😍😍آسانا چوخ گوزل دی😍😍😍😍جیران آسانا رو خیلی خیلی خیلی خیلی دوست داره😍😍😍😍

این صبح شورانگیزِ مست

صبح طرب خیزی که هست؛

آئینه ی مهر خداست

یک جلوه ازآئینه هاست

برخیز و درآئینه ها لبخند را آغاز کن

خورشید “روز”آورده است

در را به رویش بازکن

آه ای خدای صبح نو

پروردگارِ روشنی!

شکرت که در قلب تؤام

شکرت که در قلب منی…

@nafasam1370

@nafiseh133 

@hadis133 

مثلا چای بریزد دلمان قنج رود 

مثلا خنده کند چای و ولش کن اصلا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سلام چیطولی؟ میای بازی ؟                                   چه بازی ؟ الان میگم...😌😌                                         تو اسم منو ریپلای کن بگو چه امضای قشنگی داری ... بعد یکی پیامتو میبینه میاد امضامو وا میکنه ...😎😎 وقتی ببینه خبری نیس درواقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭لیس نزن 
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

شعر یعنی که سرصبح کسی مثل شما 

باعث روشنی حضرت خورشید شود😳😁

سلام چیطولی؟ میای بازی ؟                                   چه بازی ؟ الان میگم...😌😌                                         تو اسم منو ریپلای کن بگو چه امضای قشنگی داری ... بعد یکی پیامتو میبینه میاد امضامو وا میکنه ...😎😎 وقتی ببینه خبری نیس درواقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭لیس نزن 
1825

صبح است و صبا مشک فشان می‌گذرد

دریاب که از کوی فلان می‌گذرد

برخیز چه خسبی که جهان می‌گذرد

بوئی بستان که کاروان می‌گذرد

@هانا_92     

@00نازلی00    

@ماه_تنها    

@مادرالملوک  

@آآآیه    

مثلا چای بریزد دلمان قنج رود  مثلا خنده کند چای و ولش کن اصلا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

صبح است غزل بار کنم نوش کنیم؟

یا چای بیاورم بنان گوش کنیم؟

سلام خواهر جان صبحتون بخیر 

خوبی عزیزم خوش آمدی 🦋🌹🍀

الا خورشيد عالمتاب ،ارباب

قرار هر دل بي‌تاب، ارباب

نه تنها من که ديدم آفرينش

تو را مي‌خواندت ارباب، ارباب

به هر ابري که افتد چشم مستت

از او بارد شراب ناب، ارباب

تو آن بودي که هر شب در بر تو

گدايي مي‌کند مهتاب ،ارباب

من آن در را که غير از او دري نيست

کنم با قلب دق‌الباب، ارباب

بياد چشم تو بيمارم امشب

طبيبا بر سرم بشتاب، ارباب

اگرچه ريزه خوارم بازگويم

بيا امشب مرا درياب ،ارباب

به بيداري اگر قابل نباشم

مرا امشب بيا در خواب، ارباب

♡♡♡♡♡

♥صبحتون بخیر♥

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دُدَر بختیاری😍👊ننه ی سایت😐✌ من دکترای روانشناسی بالینی دارم با رتبه دورقمی بهترین دانشگاهو روانشناسی قبول شدم ولی از بچگی آرزوم بود جراح قلب بشم بخاطر همین دارم دوباره درس میخونم تا سه سال دیگه کنکور بدم🙃🧡توم اگه مثل من این آرزو رو داری ازهمین امروز شروع کن 🙆‍♀️💜فراموش نکن ما میتونیم توی هرسنی به آرزومون برسیم 🧡💙🦋تو تاپیک ٠٠لیدای گاگای ٠٠من اگه حرفی داری که فک میکنی لازمه بدونم بهم بگو💙🦋     مامان باران 👧♥بن سان👦💙باوان👧شکر خدا را که در پناه ♡حسینم♡ عالم از این خوبتر پناه ندارد🖤
صبح است و صبا مشک فشان می‌گذرد دریاب که از کوی فلان می‌گذرد برخیز چه خسبی که جهان می‌گذرد ...

پروانه به رقص و🌷
گل به شور آمده است 🍃
صبح غـزل از بــاغ
بلور آمده است

هی سر به سر بالش
خوابت نگذار
برخیـز که نـور از
پی نـور آمده است . .‌ .

صبح زیباتون بخیر.....💛🌻

تو چرا نمی روی از من....؟! 🥀

باز كن پنجره را!
من تو را خواهم برد ..
به سر رود خروشان حیات.
آب این رود به سر چشمه نمی گردد باز!
بهتر آنست كه غفلت نكنیم ...
از آغاز ،
باز كن پنجره را!
صبح دمید 💛💛💛💛

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دُدَر بختیاری😍👊ننه ی سایت😐✌ من دکترای روانشناسی بالینی دارم با رتبه دورقمی بهترین دانشگاهو روانشناسی قبول شدم ولی از بچگی آرزوم بود جراح قلب بشم بخاطر همین دارم دوباره درس میخونم تا سه سال دیگه کنکور بدم🙃🧡توم اگه مثل من این آرزو رو داری ازهمین امروز شروع کن 🙆‍♀️💜فراموش نکن ما میتونیم توی هرسنی به آرزومون برسیم 🧡💙🦋تو تاپیک ٠٠لیدای گاگای ٠٠من اگه حرفی داری که فک میکنی لازمه بدونم بهم بگو💙🦋     مامان باران 👧♥بن سان👦💙باوان👧شکر خدا را که در پناه ♡حسینم♡ عالم از این خوبتر پناه ندارد🖤
1846
الا خورشيد عالمتاب ،ارباب قرار هر دل بي‌تاب، ارباب نه تنها من که ديدم آفرينش تو را مي‌خواندت اربا ...

زنـــــدگی تکــرار یک آواز نیست

زنـــــدگی را نوبهنو بـاید شنـید

زنـــــدگی زیــــــباست، مـــانند زمین

زنـــــدگی زیـــــباست، مـــثل آسمان

زندگی زیباست چون رنگین کمان!

میتـــوان بر آســــمانها تـکـــــــیه زد

میتــوان روی زمــین تـــــنها نـــــبود

توی گـــــوش سنگـــها هـم میتـوان

شــــعر خـــوب دوستیها را ســـرود

میتــــوان خــــوابید روی ســـبزهها

در سکــــــوت، آواز گـــــــلها را شــنید

میتـــوان لبخـند بر خــــــــورشید زد

حــــــرفهای مــــــاه ِ زیــــبا را شــــنید

سلام خواهر جان 🦋🌹💚

صبحتون نورانی به لطف خدا خوش آمدی عزیزم 

صبح یعني
طلعت چشمان تو
روشنے داد به هرمنظومه‌ای😌♥
صبحتون‌به‌عشق🐣

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا پیش تو نمیرد جانم نگیرد آرام

تا بوی تو نیابد دل بی‌قرار باشد

جانا، ز عشق رویت جانم رسید بر لب

تا کی ز آرزویت بیچاره زار باشد؟

عراقی

@afra_70

@دختربارونی66 

@دخترلاکچری20 

@annak  

@nazbanoo8300 

ندارد قبله محرابی که چشمانت به کف دارد،

سیاهی دو چشمانت پرستیدن هدف دارد،

بهر پلکی که بر هم میزنی پیش نگاه من،

شود دریای مواجی که گوهر در صدف دارد،

@آنیدـپ  

@ماه،بیتکرار  

@راه،بی،نهایت  

@چمنگل  

@ماهور68    

دوْرانِ جهان بی می و ساقی هیچ است،

بی زمزمهٔ نایِ عراقی هیچ است؛

هر چند در احوال جهان می‌نگرم،

حاصل همه عشرت است و باقی هیچ است.

@غزلبانو38 

@flfli  

@افروهر  

@نوشابا  

@بانو_ملکه  

@آواتنهام    

1826

@مائده6525221  

@sayeh6859  

@atkejon  

@دخترجذااب75  

@اسکریپت0    

نه اندونــــزی و ژاپـــن، نه بمــــ، نه هائیتـــی

تکان دهنــــده ترین صحنه، شعرخوانــــی ِ توست

کمی نخند، کمی دور شو، کمی بد باش

که هرچه می کشم از دست ِ مهربانـــی ِ توست !

{یاسر قنبرلو}

@مهریماهم  

@فاطمه1399  

@گلزعفرون  

@khoday_mer3p  

@نازنین_زینب۷۹    

دوْرانِ جهان بی می و ساقی هیچ است، بی زمزمهٔ نایِ عراقی هیچ است؛ هر چند در احوال جهان می‌نگر ...

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟
می‌کشم ناز یکی تا به همه ناز کنم …!

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋👈👈من توام یا تو منی؟!😍آخ شما جان منی!😚تو چشام زل بزن و قلبمو از سینه جدا کن!❤وای شب شانس منه؛😍داره بارون میزنه☔بگو قلبت با منه؛❤بعد واسه من اون اخماتو وا کن😠آخه چت شده دوباره؟⁉️من که از خودتم آره❗😍تو هم دل دادی یه روزی❤اون که عوض داره گله ای نداره🤷‍♀️نری از تو قصه هام نه🥺حواست به منه یا نه؟⁉️برام قلب کوچیکت❤ آخ بیا بگو تند میزنه یا نه؟!⁉️من توام یا تو منی؟!💑آخ شما جان منی!❤❤❤  اگه جواب پیاما و اعلانات رو دیر میدم..به خاطر اینه دیر به دیر به سایت سر میزنم😀

سازم بشکست آخر از آهنگ صدایت

ای دوست کجایی که دلم کرده هوایت

دیگر تو چرا وا نکنی پنجره ها را

کز راه هوا بوی گل آید ز سرایت

از کوچه ی ما همچو نسیمی گذری کن

می میرم اگر کم بشود مهر و فایت

چنگم شود آشفته سه تارم بنوازد

وقتی بسرایم غزلی تازه برایت

@banoyearghavani  

@ماویش21  

@یاسمن_۷۰    

@پری_کوچولو۲۴  

@پفسه  

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
1845