2733
2734
عنوان

عکس نی نی های ناز متولد مهر 91

| مشاهده متن کامل بحث + 39939 بازدید | 821 پست
به به هانی خانوم ...چرا رای نمیدی دخی؟
الی جون رایتو بنداز تو صندوق وگرنه رایتو میدزدم..میرم باهاش پزمیدممممممممممممممممممممممممم
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منهم گزینه ٢
سه چیز وجود دارد که یک کودک میتواند به فردی بزرگسال بیاموزد: شاد بودن،بدون احتیاج به دلیل همیشه مشغول انجام کاری بودن و اینکه بدانی چطور چیزی را که میخواهی،با تمام وجودت درخواست کنی.
راستی برنامه همونطور که نسرین جون با ایده خوبش نوشت، خیلی عالیه
بنظرتون در حد فقط عکس گذاشتن ، هر هفته یک سوژه بهتر نیست تا اینکه مسابقه باشه؟
من که عاشق همه عکسهای نی نی هاتون در هر حالتی هستم و همیشه برای همشون لایک میزنم
فکر میکنم مسابقه نباشه بهتره البته نظر شخصیم هست ها
فقط دیدن و لذت بردن یه صفای دیگه داره
چون با مسابقه ، هنر عکاسی مطرح هست بیشتر
ببخشید فقط نظرم رو گفتم
من تابع رای جمع هستم
سه چیز وجود دارد که یک کودک میتواند به فردی بزرگسال بیاموزد: شاد بودن،بدون احتیاج به دلیل همیشه مشغول انجام کاری بودن و اینکه بدانی چطور چیزی را که میخواهی،با تمام وجودت درخواست کنی.
2742
نسرین جون منم با نظر صفورا موافقم. بهتره مسابقه نباشه. حالا بازم هر جور همه موافق باشند.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
میدونین چرا گفتم مسابقه؟چون همون حس رقابته باشه که بیاین بیشتر و بیشتر از گلهای نازمون عکس بذارین..خب ببینین من این تاپیکو چندرووزه راه اندازی کردم چقددددر استقبال داشته؟
بعدشم منظورم از هنر مادر هنر شکار عکس قشنگ بود نه اینکه بشینیم درمورد نورپردازی و ....نظربدیم که..اینکه بتونن قشنگترین لحظه ها رو درمورد اون موضوع شکار کنن...جالب برای همه...

من خودم مثلا عاشق عکسی ام که صفورا از سورنا شکارکرده بود در حال ایستادن و عوض کردن کانالا بخدا صدتا لایک میدم بهش خیلی دوسش دارم..یا دیوونه اون عکسی که آریان رفته بود زیر میز و شیطنت میکرد..خیـــــــــــــــــــــــــــلی ناز بود ناقلای خاله..یا عکسی که از ارشان تو وبلاگش دیدم پشت روله رانندگی میکنه میخوام درسته قوووووورتش بدم جیگگگگگرمو و بچه های دیگه.ببخشید حضور ذهن ندارم همشونو بگم اما اسم هرکدومشون میاد یکی از عکساییکه مامانای هنرمندشون از اون لحظه شکارکرده بودن یادم میاد...

خب من فکر میکردم همه خوششون اومده باشه از ایده ام..حالا اگه ایده مزخرفی بود شما به بزرگواری خودتون ببخشید دیگه...خب شایدم میترسیم اگه برا عکس یکی لایک نزنیم اون ناراحت شه..بهر حال بیخیال از خیرش گذشتم..

خب گزینه 2 رای بیشتری داشت تصویب شد موضوع هفته:
خواب فرشته هامون
یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
2740
من نشستم امروز فکرکردم دیدم مسابقه هم که باشه ما به همشون لایک میزنیم بس که نازن، و عکسها جالب میشن
الان هم همین شکار ها رو واسه عکاسی میکنیم اتفاقا وقتی سوژ ه باشه بهتره واسه همین از ایده ات استقبال کردم
فقط میکم رای گیری و تعداد لایک نباشه بهتره، اولش مسابقه میشه بعد یه مدت صفاش میره
فقط نظر مو دادم ، ببخشید حرفمو پس میگیرم
به سن من که برسی فکرت هم مثل من عوض میشه
تو مو میبینی و من پیچش مو، دورنماشو دیدم که گفتم
اصلا فکرنمیکردم ناراحت بشی ببخشید

فقط فراااااااااااموش نشه حتما حتما حتما توی سایتی که آپلود میکنین عضوشین تا بعد یه مدت عکسا نره هوا
یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
نه عزیزم من اصلا ناراحت نشدم..اونم شوخی بود گلم.. هرکسی حق داره نظرشو بگه منم با نظر جمع موافقم..خیالت راحت
یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
من نمیخواستم موضوع خواب باشه میخواستم یکم چالش برانگیز باشه شما مامانای تنبل یکم همت کنین برین عکس بگیرین...موضوع خواب انقده زیاد دارم که حالاکه رای ب این دادین چچلتون میکنم به مولا چچل تر از مهراد!
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
2706