2737
2739
عنوان

عکس نی نی های ناز متولد مهر 91

| مشاهده متن کامل بحث + 39939 بازدید | 821 پست
ماشالا به همه نی نی های ناز
افرین به نیلیا کوچولو که میایسته و راه میره .ایشالاهمه فرشته هاتون شاد وسلامت باشن
این هم عکس 6 ماهگی سورنا
آپلود عکس رایگان و دائمی

آپلود عکس رایگان و دائمی
البته این ها عکس اتلیه است ،
سه چیز وجود دارد که یک کودک میتواند به فردی بزرگسال بیاموزد: شاد بودن،بدون احتیاج به دلیل همیشه مشغول انجام کاری بودن و اینکه بدانی چطور چیزی را که میخواهی،با تمام وجودت درخواست کنی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینهم عکس 10 ماهگی سورنا
آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی
اولین روز راه رفتن سورنا سه قدم به تنهایی
سه چیز وجود دارد که یک کودک میتواند به فردی بزرگسال بیاموزد: شاد بودن،بدون احتیاج به دلیل همیشه مشغول انجام کاری بودن و اینکه بدانی چطور چیزی را که میخواهی،با تمام وجودت درخواست کنی.
دوس جونیای عزیز تصمیم گرفتم چند موضوع برای موضوع هفته بذارمو رای گیری کنیم.. تو این یک هفته از موضوعی که انتخاب میشه تا میتونید عکس بگیرید و قشنگریناشو بذارید..بعد ما لایک میکنیم..عکسیکه از همه قشنگتر بود و مامان عکاسش بهتر گرفته بود و صد البته لایک بیشتری داشت بعنوان عکس هفته انتخاب میشه

موضوعات:
1.حمام
2.خوابیدن
3.خوردن غذا
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
2728
2740
منم گزینه 4
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
خب تا اینجا دوتا رای به گزینه 1.دوتا به 2.دوتا به 3.پیدا کنید پرتقال فروش را!!!!!!!!!!! الی اگه جرات داری گزینه ای غیر 1 رو انتخاب کن.ترسو خودتو پشت گزینه 4 قایم کردی
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
به ساحل خانم.!!!!!!!!!!
چه عجب!!!!!!!!!!!!
خدا شاهده که امروز خییییلی بهت می فکریدم و می خواستم برات یه پست بذارم و سراغتو از بچه ها بگیرم. خدا حفظ کنه جوجو نیلیا رو
دوستانمان فرشته هایی هستندکه ما را روی پاهایمان بلند می کنند، زمانی که بال های ما به سختی به یاد می آورند که چگونه پرواز کنند.....
2706