2733
2734
عنوان

12 هم نوبت عمل دارم..شوهرم نمیذاره...میگه اول بچه دار شو

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 84 پست
همش میگه تنش و استرس کار دارم...فکرم مشغوله... چکار کنم ک کلا ارومتر و ریلکس تر بشه

با اینهمه تنش بچه میخواد چیکار

به نظر من بچه دار بشی 5 سال عمل دماغت عقب میوفته همسرتم خوب میدونه اینو

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
شوهرمنم پول نمیدم برم غوره بخرم ترشی شو درست کنم بنظرتون طلاق بگیرم؟؟؟😐 

عزیزم چرا تحمل میکنییی

من بودم یه لحظم تحمل نمیکردم

فققط طلاق

کم چیزی ک نیس غورس غوووره

😒

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خباین همه چقت با دماغ کنا اومدی یه چن وفتم روش راه بیا باشوهرت والا من دماغم عملی نیست مشکلیم ندارم ...

عزیزم عمل بینی سخته بچه اذیت میشه حداقل باید بذاره 8سالش بشه حداقل 

شوهرمنم پول نمیدم برم غوره بخرم ترشی شو درست کنم بنظرتون طلاق بگیرم؟؟؟😐 

اره

همین فردا صبح برو درخواست بده....از غوره مهمترررر😂😂

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2731
شوهرت راست میگه تا یکسال بعداز عمل نباید بچه دار شی چون دماغت فرمش خراب میشه واسه خاله من اینطور شد& ...

من مشکل بینی گوشتی ندارم...یه استخون کوچولو و ریز هس میخوام برش دارم...

منم نوبت گرفتم واسه عمل بینی یماه پیش ولی پولمودادم طلا میخاسم بعدعمل بینی بچه بیارم ولی خو قسمت نشد الانم اقدام به بارداری کردم فک کنم باردارم بعضی موقع هامیشینم گریه میکنم میگم شماهانظرموعوض کردین که من طلابخرم که بیخیال بشم البته من شوهرم راضی بودخونواده خودم نزاشتن.من عاشق بچه بودم ک نظرم به عمل عوض شداگه زیادمایل به بچه نیسی شوهرتو راضی کن اول عمل کنی مثل من نشینی گریه کنی

خدایاممنون کادویه تولدمو دادی😍😍😍😍👪

بعد بچه نمیتونی الن بکن

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
من آخر ارزو به دل میمیرم شوهرم میگه میخوای چیکار چرا باید پول واسه دماغ حروم کنیم بیخیال شو   & ...

بمن میگ عمل کن میترسم 😔اصلا تحمل درد ندارم

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2706