2733
2734
عنوان

اورژانسی

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 54 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوب میخریدا من یبار شوهرم خرید اونم‌چند ماه پیش گفت ۶۰ تومن مونده استفاده نداریم بیا ببر🤭🤭

آدرس بدم 😁😁چقد گرون خریده تواین اوضاع گرونی دیگ پول برا کاندوم نمیمونه واقعا من که اصلا دلم بچه نمیخواد تو این جامعه بدبخت نشه 

وای نه چرا ۴ تا ال دی خوردی..منم ماه پیش مثل تو ۴ تا خوردم چند ساعت بعدش حالا تهوع شدید گرفام و تا فردا 

ظهرش معدم هیچی نگه نمیداشت..حتی ابم نمیتونستم بخورم اخر سر بابام اومد منو برد دکتر شوهرم سرکار بود مرخصی ام بهش ندادن

محبت کردن به بعضیا مثه تکون دادن پارچه‌ی قرمز جلوی خره، عین خیالشم نیست :)
الان ۴تا ال دی خوردم. آخه دخترم بااورژانسی دنیااومد

ایکاش به جای چهار تا ال دی همون یه دونه اورژانسی رو میخوردی چون دور از جون مادر جاریم ال دی چندتا خورد باهم حالش بد شده بود

اورژانسی تاثیرش رو میزاشت منتهی سعی کن یا ال دی رو مرتب بخوری یا از ک ا ن د و م استفاده کنید