2737
2739
عنوان

توروخدا بیاید دوستای گلم😢

344 بازدید | 43 پست

سلام دوستای گلم امشب یکی به شوهرم گفته فردا بره یه اداره تاببینن قبولش میکنن که استخدام بشه یا نه توروخدا از ته دل برام دعا کنید کارش درست بشه بره سرکار هرکس درحق لطف کرد ودعام کرد بگه تامنم برا حاجت رواییش صلوات بفرستم میگن ۴۰نفر مومن درحق کسی دعا کنه دعاش مستجاب میشه

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

حاجت روا🌸🌸🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

حاجت روا🌸🌸🌸

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋

انشالله ک ب هر چی میخوای برسی عزیز دلم لب تر کنی از اسمون برات طلا بریزه زندگیت از این رو ب اون رو بشه دست ب ختک بزنی طلا بشه نونتون خمیشه تو روغن باشه مطمئن باش خوشبخت نرین زن دنیا میشی 😍😍😍😍😙

چیزی رو سخت نمیگیرم جز دستاااات 😘😘😘
2738
انشالله ک ب هر چی میخوای برسی عزیز دلم لب تر کنی از اسمون برات طلا بریزه زندگیت از این رو ب اون رو ب ...

فداتشم گلم برا حاجت روایی همگی صلوات فرستادم

انشاالله به حق آبروی فاطمه زهرا . به حق آل کسا . به حق عشق خدا به علی و اولاد علی شوهرت دست پر برگرده و دلتون شاد بشه . خودم بغض دارم . دلم خیلی گرفته . برات از ته دلم دعا کردم . 🙏

انشاالله به حق آبروی فاطمه زهرا . به حق آل کسا . به حق عشق خدا به علی و اولاد علی شوهرت دست پر برگرد ...

فدانشم دوستای گلم خیلی با دعاهای شما دلگرم میشم ان شاالله که هرچی از خدا میخواین نصیبتون کنه آمین

Azizam  Doat  kardam

to  am  doam kon 

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
2706