2733
2739
عنوان

توروخدا بیاید دوستای گلم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 43 پست

مومن نیستم

یه بنده روسیاه خداهستم😔

برات آیه الکرسی میخونم الهی خوش خبر باشی🙏🤲

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
مومن نیستم یه بنده روسیاه خداهستم😔 برات آیه الکرسی میخونم الهی خوش خبر باشی🙏🤲

فداتشم عزیزم منم برا حاجت روایی شما صلوات فرستادم

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم گرفتارم تمام امیدمون جمع شده برا هفته آینده دعام کن😔

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

اسی حس میکنم شوهرت استخدام میشه

حس ششم خوبه بخدا تقریبا

اگه استخدام شد تگم کن

2728
اسی حس میکنم شوهرت استخدام میشه حس ششم خوبه بخدا تقریبا اگه استخدام شد تگم کن

فداتشم عزیزم حتما خبرشومیدم ان شاالله خدا از دهنت بشنوه ومنو بازم با دوتا بچه نا امید نکنه.برات صلوات فرستادم عزیزم ان شاالله حاجت روا بشی

به حق امام حسین که فردا کارش درست میشه عزیزدلم. زیارت عاشورا بخون و به شهید ابراهیم هادی هدیه کن .یا نذر مادر امام زمان کن...انشاءالله فردا هرچی خیره همون میشه.

خدایا روزی هزاربار شکرت😍
2740

نماز حاجت حضرت ابوافضل بخون همین امشب براش

۳تا دو رکعتیه ۲تاش میخونی یکیش نگه میداری بعد از حاجت روایی

تا گفتی ب دلم افتاد برا کاره.من خیلی سختی کشیدم سر این قضیه.مشکلم بعده هوندن این نماز حل شد.کمتر از۱۰روز

معجزس

نماز حاجت حضرت ابوالفضل معجزه دیدم بخونیدش.

چشم مرسی

نماز حاجت حضرت ابوافضل بخون همین امشب براش ۳تا دو رکعتیه ۲تاش میخونی یکیش نگه میداری بعد از حاجت رو ...

متاسفانه از بخت بد من عذرشرعی دارم