2733
2734
عنوان

دوستم دزدی کرده...

1040 بازدید | 45 پست

اومد پیشم ناراحت بود ....گفتم چی شده گفت رفتم جانبو یک عطر کوچیک ورداشتم نفهمیدن...عذاب وجدان داشت...کلی دعواش کردم ...گفتم برو پس بده نرفت....گفت نفهمیدن ولی ممکنه بعد رفتنش دوربینارو چک کنن بفهمن، فیلمشو پخش کنن ابروش بره؟ میگه میرم پولشو صدقه میدم گفتم برو پس بده شاید فیلمتو تو اینترنت پخش کنن.... شهر کوچیکه وحشتناک میشه...میگه وقتی یک کم بهش مشکوک نگاه کردن...میگم برو بده فیلمت مثل این فیلمای دزدی تو اینترنت پخش نشه شهر کوچیکه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو الان که میدونه عطر مال کجاست نمیتونه پولش رو صدقه بده ، بگو به هر طریقی عطر و ضررش رو پس بده تا اون دنیا که بزرگتره آبروش نره 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2740
میگه تو برو بده

هیچوقت این کارو نکن، خودش باید تاوان کار اشتباهشو بده

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706