2737
2739
عنوان

بچه ها کیسه آبم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 50 پست
سلام شیر زن جون.جوجه هام دنیا اومدن پنجشنبه نهم مرداد😊 هفت صبح کیسه آبم جررر خورد😨😨😨 بعد رفتی ...

سلام عزیززززززم مبارکههههههههه به دنیایه پر شور و هیجان مادران دوقلویی خوش اومدی از ته دل برات خوشحال شدم که به سلامتی بچه هاتو دنیا آوردی انشالله قدمشون خیر باشه و زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن بزودی  منتطر تاپیکهای رنگارنگت هستم 😁خیلی برات خوشحال شدم انشالله همه مادرها به سلامتی بارشونو زمین بذارن  😍😘😘

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
سلام عزیززززززم مبارکههههههههه به دنیایه پر شور و هیجان مادران دوقلویی خوش اومدی از ته دل برات خوشحا ...

ممنونم عزیزم😄😄😃

واقعا خیلی شیرین و تجربه جدیدیه

انگار هنوز باورم نشده.

چون خودم هنوز خوب نشدم و در حال استراحتم

اطرافیان دارن بچه ها رو تروخشک میکنن

یه وقتایی یادم میره این جوجه ها تا همین چند روز پیش تو شکمم بودن و مادرشون منم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم😄😄😃 واقعا خیلی شیرین و تجربه جدیدیه انگار هنوز باورم نشده. چون خودم هنوز خوب نشدم ...

انشالله بچه های سالم و صالحی هستن، عزیزم تجربه سخت و شیرینیه اوهاش به خاطر جدید بودن شاید خیلییییی سخت به نظر بیاد اکثر مادرها به خاطر سختیه اولشون زودرنج و عصبی میشن و بعدا که بچه بزرگتر میشه ه بچه سخت میگیرن سعی کن از همین اولش هر روز از خدا صبر بخوایی اینجوری بعدا که نو پا میشن و هر پروسه سختی که پیشروت هست برات قابل تحمل و شیرین میشه 😍😍😍

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
انشالله بچه های سالم و صالحی هستن، عزیزم تجربه سخت و شیرینیه اوهاش به خاطر جدید بودن شاید خیلییییی س ...

ممنون..واقعا یه وقتایی ته دلم میگم وای خدا چقدر سخته.الان چند نفر دارن کمک میکنن و بازم خسته شدن..من چیکار کنم دست تنها که شدم چجور میتونم از پسشون بربیام

ولی اعتقاد دارم خدا کمک میکنه..نمیدونم چجوری ولی دلم قرصه تنهام نمیذاره

2728